Administrace Sportovní akce

FC Drahlov

Pro FC Drahlov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332230-fc-drahlov","club_name":"FC Drahlov","club_place":"","club_addr":"Drahlov 154, Dub nad Moravou, 78375","club_lng":17.25887,"club_lat":49.51167,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.51167,"center_lng":17.25887}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FC Drahlov

Drahlov 154, Dub nad Moravou, 78375
p.kowal@seznam.cz
777173434

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FC Drahlov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

p.kowal@seznam.cz

Sport Charváty!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC Drahlov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FC Drahlov byl založen v roce 1970 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Olomouc IV. třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Olomouc a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023