Administrace Sportovní akce

SK Březolupy

Nejbližší domácí zápasy
SK Březolupy

Omlouváme se, pro "SK Březolupy" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Březolupy nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332847-sk-brezolupy","club_name":"SK B\u0159ezolupy","club_place":"","club_addr":"B\u0159ezolupy 476, B\u0159ezolupy 68713","club_lng":17.57862,"club_lat":49.11999,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.11999,"center_lng":17.57862}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

SK Březolupy

Březolupy 476, Březolupy 68713
fotbal@brezolupy.cz
603875726

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Březolupy hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbal@brezolupy.cz

Sport Březolupy!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Březolupy. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

SK Březolupy byl založen v roce 1928 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Uherské Hradiště okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Uherské Hradiště a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13782 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021