Administrace Sportovní akce

TJ Přečkovice

Nejbližší domácí zápasy
TJ Přečkovice

Omlouváme se, pro "TJ Přečkovice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Přečkovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331964-tj-preckovice","club_name":"TJ P\u0159e\u010dkovice","club_place":"","club_addr":"P\u0159e\u010dkovice 68771","club_lng":17.78561,"club_lat":49.07335,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.07335,"center_lng":17.78561}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Přečkovice

Přečkovice 68771
k.senkerik@seznam.cz

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Přečkovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

k.senkerik@seznam.cz

Sport Bojkovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Přečkovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Přečkovice byl založen v roce 1963 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Uherské Hradiště okresní soutěž.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Uherské Hradiště a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 23139 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023