Administrace Sportovní akce

TJ Bílovice

Nejbližší domácí zápasy
TJ Bílovice

Omlouváme se, pro "TJ Bílovice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..



Pro TJ Bílovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332848-tj-bilovice","club_name":"TJ B\u00edlovice","club_place":"","club_addr":"B\u00edlovice 410, 68712 B\u00edlovice","club_lng":17.55124,"club_lat":49.1019,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.1019,"center_lng":17.55124}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Bílovice

Bílovice 410, 68712 Bílovice
tjbilovice@email.cz
775190220

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Bílovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjbilovice@email.cz

Sport Bílovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Bílovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Bílovice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Uherské Hradiště okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Uherské Hradiště a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.





Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13781 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021