Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Prakšice-Pašovice

Pro TJ Sokol Prakšice-Pašovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331963-tj-sokol-praksice-pasovice","club_name":"TJ Sokol Prak\u0161ice-Pa\u0161ovice","club_place":"","club_addr":"Prak\u0161ice 311 68756","club_lng":17.63406,"club_lat":49.07173,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.07173,"center_lng":17.63406}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Prakšice-Pašovice

Prakšice 311 68756
tjpraksice-pasovice@email.cz
724320229

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Prakšice-Pašovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjpraksice-pasovice@email.cz

Sport Prakšice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Prakšice-Pašovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Prakšice-Pašovice byl založen v roce 1937 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Zlínský kraj - Krajská soutěž dorost.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Uherské Hradiště a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024