Administrace Sportovní akce

SK Stříbrnice

Nejbližší domácí zápasy
SK Stříbrnice

Omlouváme se, pro "SK Stříbrnice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Stříbrnice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331960-sk-stribrnice","club_name":"SK St\u0159\u00edbrnice","club_place":"","club_addr":"St\u0159\u00edbrnice","club_lng":17.3132,"club_lat":49.05729,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.05729,"center_lng":17.3132}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Stříbrnice

Stříbrnice
radim@krsicka.cz
605005838

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Stříbrnice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

radim@krsicka.cz

Sport Stříbrnice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Stříbrnice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Stříbrnice byl založen v roce 1958 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Uherské Hradiště okresní soutěž.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Uherské Hradiště a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13781 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021