Administrace Sportovní akce

Sokol Bystřice pod Lopeníkem

Pro Sokol Bystřice pod Lopeníkem nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331971-sokol-bystrice-pod-lopenikem","club_name":"Sokol Byst\u0159ice pod Lopen\u00edkem","club_place":"","club_addr":"Byst\u0159ice p.Lopen\u00edkem 68755","club_lng":17.75511,"club_lat":48.97447,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.97447,"center_lng":17.75511}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sokol Bystřice pod Lopeníkem

Bystřice p.Lopeníkem 68755
fotbalbpl@seznam.cz

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Sokol Bystřice pod Lopeníkem hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbalbpl@seznam.cz

Sport Bystřice pod Lopeníkem!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Sokol Bystřice pod Lopeníkem. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sokol Bystřice pod Lopeníkem byl založen v roce 1918 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Uherské Hradiště okresní soutěž.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Uherské Hradiště a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024