Administrace Sportovní akce

TJ Velehrad

Pro TJ Velehrad nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332866-tj-velehrad","club_name":"TJ Velehrad","club_place":"","club_addr":"Na Niv\u00e1ch 47, 68706 Velehrad","club_lng":17.40273,"club_lat":49.10998,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.10998,"center_lng":17.40273}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Velehrad

Na Nivách 47, 68706 Velehrad
jiri.nevaril@seznam.cz
603872916

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Velehrad hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

jiri.nevaril@seznam.cz

Sport Modrá!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Velehrad. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Velehrad je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Uherské Hradiště okresní soutěž.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Uherské Hradiště a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024