Administrace Sportovní akce

Sokol Částkov

Nejbližší domácí zápasy
Sokol Částkov

Omlouváme se, pro "Sokol Částkov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro Sokol Částkov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331972-sokol-castkov","club_name":"Sokol \u010c\u00e1stkov","club_place":"","club_addr":"\u010c\u00e1stkov 68714","club_lng":17.61489,"club_lat":49.10586,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.10586,"center_lng":17.61489}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sokol Částkov

Částkov 68714
pstepancik@centrum.cz
774747492

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Sokol Částkov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

pstepancik@centrum.cz

Sport Částkov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Sokol Částkov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sokol Částkov byl založen v roce 1942 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Uherské Hradiště okresní soutěž.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Uherské Hradiště a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022