Administrace Sportovní akce

Sokol Suchá Loz

Pro Sokol Suchá Loz nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332858-sokol-sucha-loz","club_name":"Sokol Such\u00e1 Loz","club_place":"","club_addr":"Such\u00e1 Loz, 68753","club_lng":17.7196,"club_lat":48.96344,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.96344,"center_lng":17.7196}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sokol Suchá Loz

Suchá Loz, 68753
atleticoweb@gmail.com
737779377

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Sokol Suchá Loz hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

atleticoweb@gmail.com

Sport Suchá Loz!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Sokol Suchá Loz. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sokol Suchá Loz je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Uherské Hradiště okresní soutěž.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Uherské Hradiště a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024