Administrace Sportovní akce

FK Záboří nad Labem

Nejbližší domácí zápasy
FK Záboří nad Labem

9. liga - Kutnohorská Stříbrná 11° - III. třída

TJ AFK Bratčice

30.8.2026
Hřiště: Záboří nad Labem
Záboří nad Labem, 28574
9. liga - Kutnohorská Stříbrná 11° - III. třída

TJ Sokol Vlkaneč

12.9.2026
Hřiště: Záboří nad Labem
Záboří nad Labem, 28574
9. liga - Kutnohorská Stříbrná 11° - III. třída

SK Malešov B

27.9.2026
Hřiště: Záboří nad Labem
Záboří nad Labem, 28574

Rozpis zápasů
FK Záboří nad Labem

  • 2 soutěžeFK Záboří nad Labem
    • 11 zápasůKutná Hora - 9. liga - Kutnohorská Stříbrná 11° - III. třída
      • 23.8.2026 17:00TJ Star Tupadly B : FK Záboří nad Labem
      • 30.8.2026 17:00FK Záboří nad Labem : TJ AFK Bratčice
      • 6.9.2026 17:00FK Chotusice 1932 B : FK Záboří nad Labem
      • 12.9.2026 17:00FK Záboří nad Labem : TJ Sokol Vlkaneč
      • 20.9.2026 17:00TJ Dynamo Horní Bučice : FK Záboří nad Labem
      • 27.9.2026 16:30FK Záboří nad Labem : SK Malešov B
      • 3.10.2026 16:00SK Zbraslavice : FK Záboří nad Labem
      • 10.10.2026 16:00Sokol Močovice : FK Záboří nad Labem
      • 17.10.2026 15:30FK Záboří nad Labem : TJ Sokol Paběnice B
      • 24.10.2026 11:30SK Spartak Žleby : FK Záboří nad Labem
      • 31.10.2026 14:30FK Záboří nad Labem : FK Miskovice
    • 11 zápasůKutná Hora - 5. liga - Mladší žáci -"KOLI" OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ
      • 29.8.2026 10:00FK Záboří nad Labem : FK Chotusice 1932
      • 4.9.2026 18:00TJ Sokol Družba Suchdol : FK Záboří nad Labem
      • 12.9.2026 10:00FK Záboří nad Labem : FK ČÁSLAV U11
      • 21.9.2026 17:00TJ Sokol Malín/Močovice : FK Záboří nad Labem
      • 26.9.2026 10:00FK Záboří nad Labem : FK Uhlířské Janovice
      • 3.10.2026 10:00TJ Star Tupadly : FK Záboří nad Labem
      • 10.10.2026 10:00FK Záboří nad Labem : TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
      • 17.10.2026 10:00FK Záboří nad Labem : TJ Slavoj Vrdy
      • 25.10.2026 10:00SK Malešov/Křesetice : FK Záboří nad Labem
      • 31.10.2026 10:00FK Záboří nad Labem : SK Zbraslavice
      • 7.11.2026 12:00SK Spartak Žleby : FK Záboří nad Labem
[{"match_id":"2026215A2A0304","match_hteam":"TJ Star Tupadly, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Star Tupadly B : FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem (23.8.2026 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TJ Star Tupadly","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 9. liga - Kutnohorsk\u00e1 St\u0159\u00edbrn\u00e1 11\u00b0 - III. t\u0159\u00edda","match_lng":15.40845,"match_lat":49.87089,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215A2A0404","match_hteam":"FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem : TJ AFK Brat\u010dice (30.8.2026 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 9. liga - Kutnohorsk\u00e1 St\u0159\u00edbrn\u00e1 11\u00b0 - III. t\u0159\u00edda","match_lng":15.34692,"match_lat":50.02457,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215A2A0505","match_hteam":"FK Chotusice 1932 z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Chotusice 1932 B : FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem (6.9.2026 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Chotusice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 9. liga - Kutnohorsk\u00e1 St\u0159\u00edbrn\u00e1 11\u00b0 - III. t\u0159\u00edda","match_lng":15.39852,"match_lat":49.94735,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215A2A0603","match_hteam":"FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem : TJ Sokol Vlkane\u010d (12.9.2026 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 9. liga - Kutnohorsk\u00e1 St\u0159\u00edbrn\u00e1 11\u00b0 - III. t\u0159\u00edda","match_lng":15.34707,"match_lat":50.0246,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215A2A0706","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota Dynamo Horn\u00ed Bu\u010dice z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Dynamo Horn\u00ed Bu\u010dice : FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem (20.9.2026 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Horn\u00ed Bu\u010dice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 9. liga - Kutnohorsk\u00e1 St\u0159\u00edbrn\u00e1 11\u00b0 - III. t\u0159\u00edda","match_lng":15.44771,"match_lat":49.92775,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215A2A0802","match_hteam":"FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem : SK Male\u0161ov B (27.9.2026 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 9. liga - Kutnohorsk\u00e1 St\u0159\u00edbrn\u00e1 11\u00b0 - III. t\u0159\u00edda","match_lng":15.34722,"match_lat":50.024629999999995,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215A2A0907","match_hteam":"SK Zbraslavice, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Zbraslavice : FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem (3.10.2026 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Zbraslavice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 9. liga - Kutnohorsk\u00e1 St\u0159\u00edbrn\u00e1 11\u00b0 - III. t\u0159\u00edda","match_lng":15.191,"match_lat":49.81161,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215A2A1001","match_hteam":"Sokol Mo\u010dovice z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Mo\u010dovice : FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem (10.10.2026 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Mo\u010dovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 9. liga - Kutnohorsk\u00e1 St\u0159\u00edbrn\u00e1 11\u00b0 - III. t\u0159\u00edda","match_lng":15.34544,"match_lat":49.90081,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215A2A1107","match_hteam":"FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem : TJ Sokol Pab\u011bnice B (17.10.2026 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 9. liga - Kutnohorsk\u00e1 St\u0159\u00edbrn\u00e1 11\u00b0 - III. t\u0159\u00edda","match_lng":15.347370000000002,"match_lat":50.02466,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215A2A1202","match_hteam":"SK Spartak \u017dleby z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Spartak \u017dleby : FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem (24.10.2026 11:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u017dleby","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 9. liga - Kutnohorsk\u00e1 St\u0159\u00edbrn\u00e1 11\u00b0 - III. t\u0159\u00edda","match_lng":15.49113,"match_lat":49.88898,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215A2A1306","match_hteam":"FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem : FK Miskovice (31.10.2026 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 9. liga - Kutnohorsk\u00e1 St\u0159\u00edbrn\u00e1 11\u00b0 - III. t\u0159\u00edda","match_lng":15.347520000000001,"match_lat":50.02469,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215F1A0104","match_hteam":"FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem : FK Chotusice 1932 (29.8.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 5. liga - Mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci -\"KOLI\" OP MLAD\u0160\u00cdCH \u017d\u00c1K\u016e","match_lng":15.34767,"match_lat":50.024719999999995,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215F1A0204","match_hteam":"TJ Sokol Dru\u017eba Suchdol, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Dru\u017eba Suchdol : FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem (4.9.2026 18:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Suchdol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 5. liga - Mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci -\"KOLI\" OP MLAD\u0160\u00cdCH \u017d\u00c1K\u016e","match_lng":15.17413,"match_lat":49.95433,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215F1A0303","match_hteam":"FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem : FK \u010c\u00c1SLAV U11 (12.9.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 5. liga - Mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci -\"KOLI\" OP MLAD\u0160\u00cdCH \u017d\u00c1K\u016e","match_lng":15.34782,"match_lat":50.02475,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215F1A0405","match_hteam":"TJ Sokol Mal\u00edn z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Mal\u00edn\/Mo\u010dovice : FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem (21.9.2026 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Mal\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 5. liga - Mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci -\"KOLI\" OP MLAD\u0160\u00cdCH \u017d\u00c1K\u016e","match_lng":15.30248,"match_lat":49.97131,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215F1A0502","match_hteam":"FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem : FK Uhl\u00ed\u0159sk\u00e9 Janovice (26.9.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 5. liga - Mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci -\"KOLI\" OP MLAD\u0160\u00cdCH \u017d\u00c1K\u016e","match_lng":15.34797,"match_lat":50.02478,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215F1A0606","match_hteam":"TJ Star Tupadly, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Star Tupadly : FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem (3.10.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TJ Star Tupadly","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 5. liga - Mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci -\"KOLI\" OP MLAD\u0160\u00cdCH \u017d\u00c1K\u016e","match_lng":15.4086,"match_lat":49.870920000000005,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215F1A0701","match_hteam":"FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem : TJ Jiskra Zru\u010d nad S\u00e1zavou (10.10.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 5. liga - Mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci -\"KOLI\" OP MLAD\u0160\u00cdCH \u017d\u00c1K\u016e","match_lng":15.348120000000002,"match_lat":50.024809999999995,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215F1A0806","match_hteam":"FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem : TJ Slavoj Vrdy (17.10.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 5. liga - Mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci -\"KOLI\" OP MLAD\u0160\u00cdCH \u017d\u00c1K\u016e","match_lng":15.348270000000001,"match_lat":50.02484,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215F1A0902","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub Male\u0161ov, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Male\u0161ov\/K\u0159esetice : FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem (25.10.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Male\u0161ov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 5. liga - Mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci -\"KOLI\" OP MLAD\u0160\u00cdCH \u017d\u00c1K\u016e","match_lng":15.22761,"match_lat":49.90544,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215F1A1005","match_hteam":"FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem : SK Zbraslavice (31.10.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 5. liga - Mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci -\"KOLI\" OP MLAD\u0160\u00cdCH \u017d\u00c1K\u016e","match_lng":15.34842,"match_lat":50.02487,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2026215F1A1103","match_hteam":"SK Spartak \u017dleby z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Spartak \u017dleby : FK Z\u00e1bo\u0159\u00ed nad Labem (7.11.2026 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u017dleby","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 5. liga - Mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci -\"KOLI\" OP MLAD\u0160\u00cdCH \u017d\u00c1K\u016e","match_lng":15.49128,"match_lat":49.88901,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""}]
[{"center_lat":50.02457,"center_lng":15.34692}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK Záboří nad Labem

Záboří nad Labem, 28574
kral-stanislav@seznam.cz
606530823

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Záboří nad Labem hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

kral-stanislav@seznam.cz

Sport Záboří nad Labem!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Záboří nad Labem. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Záboří nad Labem je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kolín okresní přebor dorost.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kutná Hora a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.





Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 68864 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2026