Administrace Sportovní akce

SK Malešov

Nejbližší domácí zápasy
SK Malešov

Omlouváme se, pro "SK Malešov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Malešov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330094-sk-malesov","club_name":"SK Male\u0161ov","club_place":"","club_addr":"Male\u0161ov 239, Male\u0161ov, 28541","club_lng":15.22761,"club_lat":49.90544,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.90544,"center_lng":15.22761}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Malešov

Malešov 239, Malešov, 28541
skmalesov@seznam.cz
777133516

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Malešov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skmalesov@seznam.cz

Sport Malešov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Malešov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Malešov byl založen v roce 1926 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kutnohorská zlatá - okresní přebor.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kutná Hora a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022