Administrace Sportovní akce

AFK Kácov

Nejbližší domácí zápasy
AFK Kácov

Omlouváme se, pro "AFK Kácov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro AFK Kácov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329687-afk-kacov","club_name":"AFK K\u00e1cov","club_place":"","club_addr":"K\u00e1cov 24, K\u00e1cov, 28509","club_lng":15.02978,"club_lat":49.78127,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.78127,"center_lng":15.02978}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

AFK Kácov

Kácov 24, Kácov, 28509
afkkacov@afkkacov.cz
602891845

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub AFK Kácov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

afkkacov@afkkacov.cz

Sport Kácov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub AFK Kácov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

AFK Kácov byl založen v roce 1994 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Benešov okresní přebor.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kutná Hora a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022