Administrace Sportovní akce

Sokol Močovice

Nejbližší domácí zápasy
Sokol Močovice

Omlouváme se, pro "Sokol Močovice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro Sokol Močovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330097-tj-sokol-mocovice","club_name":"Sokol Mo\u010dovice","club_place":"","club_addr":"Mo\u010dovice, \u010c\u00e1slav, 28601","club_lng":15.34544,"club_lat":49.90081,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.90081,"center_lng":15.34544}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sokol Močovice

Močovice, Čáslav, 28601
mplanocka@seznam.cz
602316821

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Sokol Močovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

mplanocka@seznam.cz

Sport Močovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Sokol Močovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sokol Močovice byl založen v roce 1919 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kutnohorská bronzová - IV. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kutná Hora a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13781 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021