Administrace Sportovní akce

SK Církvice

Nejbližší domácí zápasy
SK Církvice

Omlouváme se, pro "SK Církvice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Církvice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330092-sk-cirkvice","club_name":"SK C\u00edrkvice","club_place":"","club_addr":"C\u00edrkvice, 25833","club_lng":15.34074,"club_lat":49.94811,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.94811,"center_lng":15.34074}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Církvice

Církvice, 25833
SK1921@seznam.cz
774450669

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Církvice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

SK1921@seznam.cz

Sport Církvice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Církvice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Církvice byl založen v roce 1921 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kolín okresní přebor dorost.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kutná Hora a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 23139 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023