Administrace Sportovní akce

Fotbal Hlízov

Nejbližší domácí zápasy
Fotbal Hlízov

Omlouváme se, pro "Fotbal Hlízov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro Fotbal Hlízov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330108-tj-sokol-hlizov","club_name":"Fotbal Hl\u00edzov","club_place":"","club_addr":"Hl\u00edzov 238, Hl\u00edzov, 28532","club_lng":15.29001,"club_lat":49.98596,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.98596,"center_lng":15.29001}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Fotbal Hlízov

Hlízov 238, Hlízov, 28532
lubosbalvin@seznam.cz
731602573

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Fotbal Hlízov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

lubosbalvin@seznam.cz

Sport Hlízov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Fotbal Hlízov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Fotbal Hlízov byl založen v roce 1924 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Středočeský kraj - I.A třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kutná Hora a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022