Administrace Sportovní akce

TJ Slovan Horky

Pro TJ Slovan Horky nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330104-tj-slovan-horky","club_name":"TJ Slovan Horky","club_place":"","club_addr":"Horky, \u010c\u00e1slav, 28601","club_lng":15.44149,"club_lat":49.86795,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.86795,"center_lng":15.44149}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Slovan Horky

Horky, Čáslav, 28601
slovan.horky@email.cz
603246904

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Slovan Horky hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

slovan.horky@email.cz

Sport Horky!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Slovan Horky. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Slovan Horky byl založen v roce 1957 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kutnohorská bronzová - IV. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kutná Hora a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023