Administrace Sportovní akce

FK Miskovice

Nejbližší domácí zápasy
FK Miskovice

Omlouváme se, pro "FK Miskovice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro FK Miskovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330096-fk-miskovice","club_name":"FK Miskovice","club_place":"","club_addr":"Miskovice, Miskovice, 28501","club_lng":15.2086,"club_lat":49.94758,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.94758,"center_lng":15.2086}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK Miskovice

Miskovice, Miskovice, 28501
jirkabachtik@seznam.cz
606659083

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Miskovice hraje různé fotbalové soutěže. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

jirkabachtik@seznam.cz

Sport Miskovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Miskovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Miskovice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kutnohorská stříbrná - III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kutná Hora a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21411 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022