Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Ruprechtice

Pro TJ Sokol Ruprechtice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331099-tj-sokol-ruprechtice","club_name":"TJ Sokol Ruprechtice","club_place":"","club_addr":"Sta\u0161kova 297\/13, Liberec, 46013","club_lng":15.06984,"club_lat":50.79139,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.79139,"center_lng":15.06984}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Ruprechtice

Staškova 297/13, Liberec, 46013
fotbal@ruprechtice.com
602189757

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Ruprechtice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbal@ruprechtice.com

Sport Liberec!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Ruprechtice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Ruprechtice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Liberecký kraj - I.A třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Liberec a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024