Administrace Sportovní akce

SK Bílý Potok

Nejbližší domácí zápasy
SK Bílý Potok

Omlouváme se, pro "SK Bílý Potok" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Bílý Potok nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331074-sk-bily-potok","club_name":"SK B\u00edl\u00fd Potok","club_place":"","club_addr":"B\u00edl\u00fd Potok 30, Hejnice, 46362","club_lng":15.21922,"club_lat":50.87548,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.87548,"center_lng":15.21922}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Bílý Potok

Bílý Potok 30, Hejnice, 46362
mrakyn@gmail.com
608960866

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Bílý Potok hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

mrakyn@gmail.com

Sport Bílý Potok!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Bílý Potok. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Bílý Potok byl založen v roce 2009 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Liberec III.třída dospělých SEVER.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Liberec a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13781 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021