Administrace Sportovní akce

SK Hodkovice nad Mohelkou

Pro SK Hodkovice nad Mohelkou nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331082-sk-hodkovice-nad-mohelkou","club_name":"SK Hodkovice nad Mohelkou","club_place":"","club_addr":"Sportovn\u00ed 589, Hodkovice n.Mohelkou, 46342","club_lng":15.0934,"club_lat":50.66988,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.66988,"center_lng":15.0934}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Hodkovice nad Mohelkou

Sportovní 589, Hodkovice n.Mohelkou, 46342
jaroslav.bretsnajdr@eu.tenneco-automotive.com
773769663

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Hodkovice nad Mohelkou hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

jaroslav.bretsnajdr@eu.tenneco-automotive.com

Sport Hodkovice nad Mohelkou!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Hodkovice nad Mohelkou. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Hodkovice nad Mohelkou byl založen v roce 1925 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Liberecký kraj - I.B třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Liberec a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024