Administrace Sportovní akce

Fotbal Český Dub

Pro Fotbal Český Dub nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332556-fk-cesky-dub","club_name":"Fotbal \u010cesk\u00fd Dub","club_place":"","club_addr":"Husova 159, \u010cesk\u00fd Dub, 46343","club_lng":14.99193,"club_lat":50.65439,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.65439,"center_lng":14.99193}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Fotbal Český Dub

Husova 159, Český Dub, 46343
petr.al@email.cz
732100511

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Fotbal Český Dub hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

petr.al@email.cz

Sport Český Dub!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Fotbal Český Dub. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Fotbal Český Dub je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Liberec III. třída dospělých JIH.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Liberec a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024