Administrace Sportovní akce

SK Hlavice

Nejbližší domácí zápasy
SK Hlavice

Omlouváme se, pro "SK Hlavice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Hlavice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331081-sk-hlavice","club_name":"SK Hlavice","club_place":"","club_addr":"Hlavice 83, V\u0161elibice, 46348","club_lng":14.92461,"club_lat":50.63066,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.63066,"center_lng":14.92461}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Hlavice

Hlavice 83, Všelibice, 46348
vincour@centrum.cz
776025520

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Hlavice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

vincour@centrum.cz

Sport Hlavice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Hlavice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Hlavice byl založen v roce 1983 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Liberec III. třída dospělých JIH.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Liberec a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13781 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021