Administrace Sportovní akce

FC Krásný Les

Pro FC Krásný Les nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331077-fc-krasny-les","club_name":"FC Kr\u00e1sn\u00fd Les","club_place":"","club_addr":"Kr\u00e1sn\u00fd Les 246, Fr\u00fddlant, 46401","club_lng":15.12622,"club_lat":50.93877,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.93877,"center_lng":15.12622}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Fotbalový club Krásný Les

Krásný Les 246, Frýdlant, 46401
vebrs@seznam.cz
723098938

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Fotbalový club Krásný Les hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

vebrs@seznam.cz

Sport Krásný Les!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC Krásný Les. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Fotbalový club Krásný Les je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Liberec III.třída dospělých SEVER.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Liberec a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023