Administrace Sportovní akce

FK Chotyně

Pro FK Chotyně nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331075-fk-chotyne","club_name":"FK Chotyn\u011b","club_place":"","club_addr":"Chotyn\u011b 132, Hr\u00e1dek nad Nisou, 46334","club_lng":14.8667,"club_lat":50.83623,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.83623,"center_lng":14.8667}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Chotyně

Chotyně 132, Hrádek nad Nisou, 46334
jaroslav.postl@gmail.com
730169928

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Chotyně hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

jaroslav.postl@gmail.com

Sport Chotyně!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Chotyně. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Chotyně byl založen v roce 2012 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Liberec III. třída dospělých JIH.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Liberec a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39043 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024