Administrace Sportovní akce

TJ Šmolovy

Pro TJ Šmolovy nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331303-tj-smolovy","club_name":"TJ \u0160molovy","club_place":"","club_addr":"\u0160molovy 176, Havl. Brod, 58001","club_lng":15.54467,"club_lat":49.58446,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.58446,"center_lng":15.54467}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Šmolovy

Šmolovy 176, Havl. Brod, 58001
oprsal.jiri@gmail.com
736455085

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Šmolovy hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

oprsal.jiri@gmail.com

Sport Havlíčkův Brod!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Šmolovy. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Šmolovy byl založen v roce 1960 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Havlíčkův Brod okresní přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Havlíčkův Brod a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024