Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Pohled

Pro TJ Sokol Pohled nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331295-tj-sokol-pohled","club_name":"TJ Sokol Pohled","club_place":"","club_addr":"Sokolsk\u00e1 279, Pohled 582 21","club_lng":15.64602,"club_lat":49.60321,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.60321,"center_lng":15.64602}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Pohled

Sokolská 279, Pohled 582 21
Honza.ruzicka86@gmail.com
725897339

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Pohled hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

Honza.ruzicka86@gmail.com

Sport Pohled!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Pohled. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Pohled byl založen v roce 1921 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Vysočina kraj - 1.B třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Havlíčkův Brod a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023