Administrace Sportovní akce

SK Habry

Nejbližší domácí zápasy
SK Habry

Omlouváme se, pro "SK Habry" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Habry nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331284-sk-habry","club_name":"SK Habry","club_place":"","club_addr":"Sokolsk\u00e1 75, Habry, 58281","club_lng":15.48719,"club_lat":49.75875,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.75875,"center_lng":15.48719}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Habry

Sokolská 75, Habry, 58281
vaha108@seznam.cz
737333170

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Habry hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

vaha108@seznam.cz

Sport Habry!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Habry. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Habry byl založen v roce 1935 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Vysočina kraj - 1.B třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Havlíčkův Brod a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022