Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Úsobí

Nejbližší domácí zápasy
TJ Sokol Úsobí

Omlouváme se, pro "TJ Sokol Úsobí" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Sokol Úsobí nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331298-tj-sokol-usobi","club_name":"TJ Sokol \u00dasob\u00ed","club_place":"","club_addr":"\u00dasob\u00ed, \u00dasob\u00ed, 58254","club_lng":15.50295,"club_lat":49.51817,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.51817,"center_lng":15.50295}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Úsobí

Úsobí, Úsobí, 58254
klement26@seznam.cz
724861232

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Úsobí hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

klement26@seznam.cz

Sport Úsobí!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Úsobí. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Úsobí je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Havlíčkův Brod IV. třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Havlíčkův Brod a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022