Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Sobíňov

Pro TJ Sokol Sobíňov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5333252-tj-sokol-sobinov","club_name":"TJ Sokol Sob\u00ed\u0148ov","club_place":"","club_addr":"Sob\u00ed\u0148ov","club_lng":15.76496,"club_lat":49.69848,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.69848,"center_lng":15.76496}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Sobíňov, z.s.

Sobíňov
warapeidza@seznam.cz

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Sobíňov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

warapeidza@seznam.cz

Sport Sobíňov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Sobíňov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis fotbalových zápasů i dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Sobíňov je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Havlíčkův Brod III. třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Havlíčkův Brod a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024