Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Vilémov

Pro TJ Sokol Vilémov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331299-tj-sokol-vilemov","club_name":"TJ Sokol Vil\u00e9mov","club_place":"","club_addr":"Vil\u00e9mov, 58283","club_lng":15.53081,"club_lat":49.81426,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.81426,"center_lng":15.53081}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Vilémov

Vilémov, 58283
tlapacek@seznam.cz
605178101

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Vilémov hraje různé fotbalové soutěže. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tlapacek@seznam.cz

Sport Vilémov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Vilémov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Vilémov byl založen v roce 1934 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Havlíčkův Brod IV. třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Havlíčkův Brod a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 38790 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024