Administrace Sportovní akce

TJ Spartak Staré Ransko

Pro TJ Spartak Staré Ransko nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331301-tj-spartak-stare-ransko","club_name":"TJ Spartak Star\u00e9 Ransko","club_place":"","club_addr":"Star\u00e9 Ransko 82, Krucemburk, 58266","club_lng":15.83169,"club_lat":49.68196,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.68196,"center_lng":15.83169}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Spartak Staré Ransko

Staré Ransko 82, Krucemburk, 58266
roman.brychnac@seznam.cz
602544105

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Spartak Staré Ransko hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

roman.brychnac@seznam.cz

Sport Krucemburk!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Spartak Staré Ransko. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Spartak Staré Ransko je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Havlíčkův Brod okresní přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Havlíčkův Brod a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023