Administrace Sportovní akce

TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou

Pro TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332204-tj-lokomotiva-suchdol-nad-odrou","club_name":"TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou","club_place":"","club_addr":"Suchdol n.Odrou 74201","club_lng":17.93647,"club_lat":49.64885,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.64885,"center_lng":17.93647}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou

Suchdol n.Odrou 74201
tjlokosuchdol@gmail.com
602411645

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, žáků, staré gardy. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjlokosuchdol@gmail.com

Sport Suchdol nad Odrou!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou byl založen v roce 1945 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Nový Jičín okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Nový Jičín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024