Administrace Sportovní akce

NFC Lichnov

Nejbližší domácí zápasy
NFC Lichnov

Omlouváme se, pro "NFC Lichnov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro NFC Lichnov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332192-nfc-lichnov","club_name":"NFC Lichnov","club_place":"","club_addr":"Lichnov, Lichnov 286, 74275","club_lng":18.16808,"club_lat":49.56783,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.56783,"center_lng":18.16808}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

NFC Lichnov

Lichnov, Lichnov 286, 74275
nfclichnov@seznam.cz
604277488

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub NFC Lichnov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

nfclichnov@seznam.cz

Sport Lichnov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub NFC Lichnov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

NFC Lichnov byl založen v roce 1963 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Nový Jičín okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Nový Jičín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022