Administrace Sportovní akce

Fotbal Fulnek

Nejbližší domácí zápasy
Fotbal Fulnek

Omlouváme se, pro "Fotbal Fulnek" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro Fotbal Fulnek nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329710-fotbal-fulnek","club_name":"Fotbal Fulnek","club_place":"","club_addr":"Fu\u010d\u00edkova 107, Fulnek, 74245","club_lng":17.89592,"club_lat":49.7117,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.7117,"center_lng":17.89592}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Fotbal Fulnek

Fučíkova 107, Fulnek, 74245
fotbalfulnek@gmail.com
737150651

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Fotbal Fulnek hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbalfulnek@gmail.com

Sport Fulnek!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Fotbal Fulnek. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Fotbal Fulnek byl založen v roce 1946 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Moravskoslezský kraj - Krajský přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Nový Jičín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 23613 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023