Administrace Sportovní akce

TJ Rozkvět Heřmanice u Oder

Pro TJ Rozkvět Heřmanice u Oder nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332206-rozkvet-hermanice","club_name":"TJ Rozkv\u011bt He\u0159manice u Oder","club_place":"","club_addr":"He\u0159manice u Oder, He\u0159manice u Oder, 74238","club_lng":17.80609,"club_lat":49.7178,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.7178,"center_lng":17.80609}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Rozkvět Heřmanice u Oder

Heřmanice u Oder, Heřmanice u Oder, 74238
d.sima@seznam.cz
723723362

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Rozkvět Heřmanice u Oder hraje fotbalové soutěže v kategorii staré gardy. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

d.sima@seznam.cz

Sport Heřmanice u Oder!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Rozkvět Heřmanice u Oder. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Rozkvět Heřmanice u Oder je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Nový Jičín Veteráni.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Nový Jičín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 36666 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024