Administrace Sportovní akce

FK Životice u Nového Jičína

Pro FK Životice u Nového Jičína nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329800-fk-zivotice","club_name":"FK \u017divotice u Nov\u00e9ho Ji\u010d\u00edna","club_place":"","club_addr":"\u017divotice u Nov\u00e9ho Ji\u010d\u00edna 742 72","club_lng":18.04407,"club_lat":49.55954,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.55954,"center_lng":18.04407}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Fotbalový Klub Životice u Nového Jičína

Životice u Nového Jičína 742 72
fkzivoticeunj@email.cz
723533465

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Životice u Nového Jičína hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fkzivoticeunj@email.cz

Sport Životice u Nového Jičína!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Životice u Nového Jičína. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Životice u Nového Jičína je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Nový Jičín IV. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Nový Jičín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

@fkzivoticeunj
Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39043 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024