Administrace Sportovní akce

SK Tichá

Nejbližší domácí zápasy
SK Tichá

Omlouváme se, pro "SK Tichá" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Tichá nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332219-sk-ticha","club_name":"SK Tich\u00e1","club_place":"","club_addr":"Tich\u00e1 438,, 742 74 Tich\u00e1","club_lng":18.22366,"club_lat":49.5673,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.5673,"center_lng":18.22366}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Tichá

Tichá 438,
742 74 Tichá
infofotbalticha@gmail.com
733308784

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Tichá hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

infofotbalticha@gmail.com

Sport Tichá!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Tichá. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Tichá byl založen v roce 1944 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Moravskoslezský kraj - I.B třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Nový Jičín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 23139 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023