Administrace Sportovní akce

FK Tísek

Pro FK Tísek nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332189-fk-tisek","club_name":"FK T\u00edsek","club_place":"","club_addr":"T\u00edsek 69, T\u00edsek, 74294","club_lng":18.02584,"club_lat":49.79351,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.79351,"center_lng":18.02584}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Fotbalový klub Tísek

Tísek 69, Tísek, 74294
fotbalovyklubtisek@gmail.com
737750919

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Tísek hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbalovyklubtisek@gmail.com

Sport Tísek!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Tísek. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Fotbalový klub Tísek byl založen v roce 1984 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Moravskoslezský kraj - I.B třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Nový Jičín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39043 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024