Administrace Sportovní akce

TJ Jistebník

Rozpis zápasů
TJ Jistebník

  • 1 soutěžTJ Jistebník - UKONČENO
    • 1 zápasNádraží vs. Vesnice
      • 11.11.2023 14:00Nádraží : Vesnice
[]
[{"center_lat":49.74639,"center_lng":18.13913}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ ISMM Jistebník, z.s.

Jistebník 178, Jistebník, 74282
info@tjjistebnik.cz
739432843

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Jistebník hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

info@tjjistebnik.cz

Sport Jistebník!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Jistebník. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Jistebník byl založen v roce 1936 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Moravskoslezský kraj - I.A třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Nový Jičín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

@tjjistebnik
Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023