Administrace Sportovní akce

TJ Křinec

Nejbližší domácí zápasy
TJ Křinec

Omlouváme se, pro "TJ Křinec" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Křinec nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330236-tj-krinec","club_name":"TJ K\u0159inec","club_place":"","club_addr":"K\u0159inec 91, K\u0159inec, 28933","club_lng":15.14109,"club_lat":50.26823,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.26823,"center_lng":15.14109}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Křinec

Křinec 91, Křinec, 28933
tjkrinec@seznam.cz
733526092

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Křinec hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjkrinec@seznam.cz

Sport Křinec!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Křinec. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Křinec byl založen v roce 1958 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Nymburk III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Nymburk a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022