Administrace Sportovní akce

TJ Hrubý Jeseník

Pro TJ Hrubý Jeseník nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330233-tj-hruby-jesenik","club_name":"TJ Hrub\u00fd Jesen\u00edk","club_place":"","club_addr":"Hrub\u00fd Jesen\u00edk 1, Osko\u0159\u00ednek, 28932","club_lng":15.09662,"club_lat":50.24846,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.24846,"center_lng":15.09662}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Hrubý Jeseník

Hrubý Jeseník 1, Oskořínek, 28932
tjhrjesenik@seznam.cz
606421824

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Hrubý Jeseník hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a dorostu. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjhrjesenik@seznam.cz

Sport Hrubý Jeseník!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Hrubý Jeseník. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Hrubý Jeseník byl založen v roce 1959 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Nymburk Postřižinský přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Nymburk a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023