Administrace Sportovní akce

SK Polaban Nymburk

Pro SK Polaban Nymburk nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329723-sk-polaban-nymburk","club_name":"SK Polaban Nymburk","club_place":"","club_addr":"Nad Elektr\u00e1rnou 1177\/29, 288 02 Nymburk","club_lng":15.05623,"club_lat":50.18863,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.18863,"center_lng":15.05623}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

SK POLABAN Nymburk, z.s.

Nad Elektrárnou 1177/29, 288 02 Nymburk
info@polaban-nymburk.cz
602110840

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Polaban Nymburk hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

info@polaban-nymburk.cz

Fotbal Nymburk!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Polaban Nymburk. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Polaban Nymburk byl založen v roce 1909 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Řídící komise pro Čechy Fortuna Divize.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Nymburk a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

@SK-Polaban-Nymburk
Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024