Administrace Sportovní akce

SK Dlouhopolsko

Pro SK Dlouhopolsko nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330217-sk-dlouhopolsko","club_name":"SK Dlouhopolsko","club_place":"","club_addr":"Pod\u011bbradsk\u00e1, Dlouhopolsko, 28903","club_lng":15.31916,"club_lat":50.17394,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.17394,"center_lng":15.31916}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Dlouhopolsko

Poděbradská, Dlouhopolsko, 28903
vocasek@projektovani.cz
608515022

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Dlouhopolsko hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

vocasek@projektovani.cz

Sport Kněžičky!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Dlouhopolsko. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Dlouhopolsko je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kolín IV. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Nymburk a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39043 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024