Administrace Sportovní akce

AFK Milčice

Pro AFK Milčice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330251-afk-milcice","club_name":"AFK Mil\u010dice","club_place":"","club_addr":"Mil\u010dice, Pe\u010dky, 28911","club_lng":14.98983,"club_lat":50.10288,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.10288,"center_lng":14.98983}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

AFK Milčice

Milčice, Pečky, 28911
sekretar@afk-milcice.cz
731406747

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub AFK Milčice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sekretar@afk-milcice.cz

Sport Milčice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub AFK Milčice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

AFK Milčice byl založen v roce 1932 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Nymburk IV. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Nymburk a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024