Administrace Sportovní akce

SK Sokol Opočnice

Pro SK Sokol Opočnice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330224-sk-sokol-opocnice","club_name":"SK Sokol Opo\u010dnice","club_place":"","club_addr":"Opo\u010dnice,okr.Nymburk 28904","club_lng":15.25893,"club_lat":50.17042,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.17042,"center_lng":15.25893}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Sokol Opočnice

Opočnice,okr.Nymburk 28904
pavlicekp@centrum.cz
602365614

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Sokol Opočnice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

pavlicekp@centrum.cz

Sport Opočnice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Sokol Opočnice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Sokol Opočnice byl založen v roce 1927 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Nymburk III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Nymburk a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023