Administrace Sportovní akce

Sokol Vyšehrad

Výtoň Aréna

Nejbližší domácí zápasy
Sokol Vyšehrad

nadregionální liga U17M - kadeti U17

BK Medvědi Tábor

22.9.2024
ZŠ Plamínková
Rašínovo nábřeží 65/24, Praha - Vyšehrad
žákovská liga U14M - mladší žáci U14

USK Praha

5.10.2024
Sokolovna Vyšehrad
Rašínovo nábřeží 65/24, Praha - Vyšehrad
žákovská liga U14M - mladší žáci U14

Jižní Supi

6.10.2024
Sokolovna Vyšehrad
Rašínovo nábřeží 65/24, Praha - Vyšehrad

Rozpis zápasů
Sokol Vyšehrad

  • 6 soutěžíSokol Vyšehrad
    • 12 zápasůžákovská liga U14M - mladší žáci U14
      • 14.9.2024 00:00BA Young Diamonds : Sokol Vyšehrad
      • 15.9.2024 00:00BK VIVIDBOOKS Pardubice : Sokol Vyšehrad
      • 21.9.2024 00:00BA Nymburk : Sokol Vyšehrad
      • 22.9.2024 00:00Královští Sokoli : Sokol Vyšehrad
      • 5.10.2024 00:00Sokol Vyšehrad : USK Praha
      • 6.10.2024 00:00Sokol Vyšehrad : Jižní Supi
      • 9.11.2024 00:00Sokol Vyšehrad : BK VIVIDBOOKS Pardubice
      • 10.11.2024 00:00Sokol Vyšehrad : BA Young Diamonds
      • 30.11.2024 00:00Sokol Vyšehrad : Královští Sokoli
      • 1.12.2024 00:00Sokol Vyšehrad : BA Nymburk
      • 14.12.2024 00:00Jižní Supi : Sokol Vyšehrad
      • 15.12.2024 00:00USK Praha : Sokol Vyšehrad
    • 22 zápasů2. liga mužů - muži
      • 21.9.2024 00:00SKB Rokycany : Sokol Vyšehrad
      • 22.9.2024 00:00BŠ Tygři Praha : Sokol Vyšehrad
      • 5.10.2024 00:00Sokol Vyšehrad : BC Benešov
      • 6.10.2024 00:00Sokol Vyšehrad : Basket Poděbrady
      • 19.10.2024 00:00Slavoj BK Litoměřice B : Sokol Vyšehrad
      • 20.10.2024 00:00TJ Sokol Kbely : Sokol Vyšehrad
      • 9.11.2024 00:00Sokol Vyšehrad : SLUNETA USK Ústí nad Labem
      • 10.11.2024 00:00Sokol Vyšehrad : Válečníci Děčín
      • 30.11.2024 00:00BK Jiskra Domažlice : Sokol Vyšehrad
      • 1.12.2024 00:00BK Lokomotiva Plzeň B : Sokol Vyšehrad
      • 14.12.2024 00:00Sokol Žižkov : Sokol Vyšehrad
      • 15.12.2024 00:00Sokol Vyšehrad : Sokol Žižkov
      • 18.1.2025 00:00Sokol Vyšehrad : BŠ Tygři Praha
      • 19.1.2025 00:00Sokol Vyšehrad : SKB Rokycany
      • 8.2.2025 00:00Basket Poděbrady : Sokol Vyšehrad
      • 9.2.2025 00:00BC Benešov : Sokol Vyšehrad
      • 1.3.2025 00:00Sokol Vyšehrad : TJ Sokol Kbely
      • 2.3.2025 00:00Sokol Vyšehrad : Slavoj BK Litoměřice B
      • 15.3.2025 00:00Válečníci Děčín : Sokol Vyšehrad
      • 16.3.2025 00:00SLUNETA USK Ústí nad Labem : Sokol Vyšehrad
      • 29.3.2025 00:00Sokol Vyšehrad : BK Lokomotiva Plzeň B
      • 30.3.2025 00:00Sokol Vyšehrad : BK Jiskra Domažlice
    • 14 zápasůKrajský přebor mužů - muži
      • 21.9.2024 00:00BK Příbram 2000 "B" : Sokol Vyšehrad
      • 22.9.2024 00:00BK Beroun "B" : Sokol Vyšehrad
      • 5.10.2024 00:00Sokol Vyšehrad : Sokol Kutná Hora
      • 6.10.2024 00:00Sokol Vyšehrad : BK Sadská o.s.
      • 19.10.2024 00:00BK Kladno B : Sokol Vyšehrad
      • 20.10.2024 00:00TJ TZ Rakovník : Sokol Vyšehrad
      • 9.11.2024 00:00AŠ Mladá Boleslav B : Sokol Vyšehrad
      • 10.11.2024 00:00Sokol Vyšehrad : AŠ Mladá Boleslav B
      • 23.11.2024 00:00Sokol Vyšehrad : BK Beroun "B"
      • 24.11.2024 00:00Sokol Vyšehrad : BK Příbram 2000 "B"
      • 7.12.2024 00:00BK Sadská o.s. : Sokol Vyšehrad
      • 8.12.2024 00:00Sokol Kutná Hora : Sokol Vyšehrad
      • 18.1.2025 00:00Sokol Vyšehrad : TJ TZ Rakovník
      • 19.1.2025 00:00Sokol Vyšehrad : BK Kladno B
    • 12 zápasůnadregionální liga U17M - kadeti U17
      • 21.9.2024 00:00Sokol Vyšehrad : BK Medvědi Tábor B
      • 22.9.2024 00:00Sokol Vyšehrad : BK Medvědi Tábor
      • 5.10.2024 00:00BC Benešov : Sokol Vyšehrad
      • 6.10.2024 00:00BK Český Brod : Sokol Vyšehrad
      • 19.10.2024 00:00Sokol Vyšehrad : BK Lions Jindřichův Hradec
      • 20.10.2024 00:00Sokol Vyšehrad : BK Sojky Pelhřimov B
      • 9.11.2024 00:00Sokol Vyšehrad : Kačeři
      • 30.11.2024 00:00BK Medvědi Tábor : Sokol Vyšehrad
      • 14.12.2024 00:00Sokol Vyšehrad : BK Český Brod
      • 15.12.2024 00:00Sokol Vyšehrad : BC Benešov
      • 18.1.2025 00:00BK Sojky Pelhřimov B : Sokol Vyšehrad
      • 19.1.2025 00:00BK Lions Jindřichův Hradec : Sokol Vyšehrad
    • 13 zápasůnadregionální liga U19M - junioři U19
      • 28.9.2024 00:00BA Sparta Praha : Sokol Vyšehrad
      • 12.10.2024 00:00SLUNETA Ústí nad Labem B : Sokol Vyšehrad
      • 13.10.2024 00:00Válečníci Děčín B : Sokol Vyšehrad
      • 2.11.2024 00:00Sokol Vyšehrad : AŠ Mladá Boleslav
      • 3.11.2024 00:00Sokol Vyšehrad : BA 2006´ Roudnice n.L.
      • 17.11.2024 00:00TJ Slovan Varnsdorf : Sokol Vyšehrad
      • 7.12.2024 00:00Sokol Vyšehrad : BA Sparta Praha
      • 11.1.2025 00:00Sokol Vyšehrad : Válečníci Děčín B
      • 12.1.2025 00:00Sokol Vyšehrad : SLUNETA Ústí nad Labem B
      • 25.1.2025 00:00BA 2006´ Roudnice n.L. : Sokol Vyšehrad
      • 26.1.2025 00:00AŠ Mladá Boleslav : Sokol Vyšehrad
      • 15.2.2025 00:00Sokol Vyšehrad : TJ Slovan Varnsdorf
      • 16.2.2025 00:00Sokol Vyšehrad : BA LYNX Liberecko
    • 11 zápasůnadregionální liga U15M - žáci U15
      • 29.9.2024 00:00Sokol Nehvizdy : Sokol Vyšehrad
      • 12.10.2024 00:00Sokol Vyšehrad : Basket Poděbrady
      • 13.10.2024 00:00Sokol Vyšehrad : BC Kolín
      • 3.11.2024 00:00BK R&J EBC Mělník : Sokol Vyšehrad
      • 16.11.2024 00:00Sokol Vyšehrad : Jižní Supi B
      • 17.11.2024 00:00Jižní Supi B : Sokol Vyšehrad
      • 7.12.2024 00:00Sokol Vyšehrad : Sokol Nehvizdy
      • 8.12.2024 00:00Sokol Vyšehrad : Kačeři
      • 11.1.2025 00:00BC Kolín : Sokol Vyšehrad
      • 12.1.2025 00:00Basket Poděbrady : Sokol Vyšehrad
      • 25.1.2025 00:00Sokol Vyšehrad : BK R&J EBC Mělník
[{"match_id":"specMatchZap3533050","match_hteam":"ADFORS Basket Litomy\u0161l","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Young Diamonds : Sokol Vy\u0161ehrad (14.9.2024 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 hala Litomy\u0161l","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga U14M - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":16.31106,"match_lat":49.87052,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3533070","match_hteam":"BK Vividbooks Pardubice","match_detail":"Z\u00e1pas: BK VIVIDBOOKS Pardubice : Sokol Vy\u0161ehrad (15.9.2024 00:00)","match_field":"Hala BK Pardubice, V R\u00e1ji 311","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga U14M - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":15.76773,"match_lat":50.02467,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3533091","match_hteam":"Basketball Nymburk","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Nymburk : Sokol Vy\u0161ehrad (21.9.2024 00:00)","match_field":"Z\u0160 Komensk\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga U14M - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":15.04107,"match_lat":50.19118,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3533112","match_hteam":"Kingspan Kr\u00e1lov\u0161t\u00ed sokoli","match_detail":"Z\u00e1pas: Kr\u00e1lov\u0161t\u00ed Sokoli : Sokol Vy\u0161ehrad (22.9.2024 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala T\u0159ebe\u0161","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga U14M - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":15.83849,"match_lat":50.19017,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3533132","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : USK Praha (5.10.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga U14M - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.41569,"match_lat":50.0662,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3533152","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : Ji\u017en\u00ed Supi (6.10.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga U14M - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.41584,"match_lat":50.066230000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3533210","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BK VIVIDBOOKS Pardubice (9.11.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga U14M - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.415989999999999,"match_lat":50.06626,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3533230","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BA Young Diamonds (10.11.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga U14M - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.41614,"match_lat":50.06629,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3533250","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : Kr\u00e1lov\u0161t\u00ed Sokoli (30.11.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga U14M - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.41629,"match_lat":50.066320000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3533270","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BA Nymburk (1.12.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga U14M - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.41644,"match_lat":50.06635,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3533292","match_hteam":"Ji\u017en\u00ed supi","match_detail":"Z\u00e1pas: Ji\u017en\u00ed Supi : Sokol Vy\u0161ehrad (14.12.2024 00:00)","match_field":"TJ Sokol Petrovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga U14M - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.55926,"match_lat":50.03512,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3533312","match_hteam":"USK Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: USK Praha : Sokol Vy\u0161ehrad (15.12.2024 00:00)","match_field":"SH Folimanka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga U14M - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.43184,"match_lat":50.06698,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534574","match_hteam":"SKB Rokycany","match_detail":"Z\u00e1pas: SKB Rokycany : Sokol Vy\u0161ehrad (21.9.2024 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala SKB ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":13.59737,"match_lat":49.73949,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534592","match_hteam":"B\u0160 Tyg\u0159i Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: B\u0160 Tyg\u0159i Praha : Sokol Vy\u0161ehrad (22.9.2024 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Jene\u010d ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.21533,"match_lat":50.09045,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534610","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BC Bene\u0161ov (5.10.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.41659,"match_lat":50.06638,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534627","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : Basket Pod\u011bbrady (6.10.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.416739999999999,"match_lat":50.066410000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534646","match_hteam":"Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice","match_detail":"Z\u00e1pas: Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice B : Sokol Vy\u0161ehrad (19.10.2024 00:00)","match_field":"Hala 6. Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.14385,"match_lat":50.53732,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534664","match_hteam":"TJ Sokol Kbely","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Kbely : Sokol Vy\u0161ehrad (20.10.2024 00:00)","match_field":"Z\u0160 Albrechtick\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.545,"match_lat":50.13453,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534681","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : SLUNETA USK \u00dast\u00ed nad Labem (9.11.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.41689,"match_lat":50.06644,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534697","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (10.11.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.41704,"match_lat":50.06647,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534719","match_hteam":"Basketbal Jiskra Doma\u017elice","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Jiskra Doma\u017elice : Sokol Vy\u0161ehrad (30.11.2024 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":12.92261,"match_lat":49.44228,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534736","match_hteam":"BK Lokomotiva Plze\u0148","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lokomotiva Plze\u0148 B : Sokol Vy\u0161ehrad (1.12.2024 00:00)","match_field":"SH Plze\u0148 - hala \u010d.4","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":13.39476,"match_lat":49.73802,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534755","match_hteam":"Sokol \u017di\u017ekov","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol \u017di\u017ekov : Sokol Vy\u0161ehrad (14.12.2024 00:00)","match_field":"SH Folimanka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.431989999999999,"match_lat":50.06701,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534772","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : Sokol \u017di\u017ekov (15.12.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.41719,"match_lat":50.066500000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534790","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : B\u0160 Tyg\u0159i Praha (18.1.2025 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.41734,"match_lat":50.06653,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534804","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : SKB Rokycany (19.1.2025 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.417489999999999,"match_lat":50.06656,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534825","match_hteam":"Basket Pod\u011bbrady","match_detail":"Z\u00e1pas: Basket Pod\u011bbrady : Sokol Vy\u0161ehrad (8.2.2025 00:00)","match_field":"MSH Ostende","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":15.11077,"match_lat":50.14579,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534843","match_hteam":"BC Bene\u0161ov","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Bene\u0161ov : Sokol Vy\u0161ehrad (9.2.2025 00:00)","match_field":"SH Bene\u0161ov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.68244,"match_lat":49.78305,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534859","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : TJ Sokol Kbely (1.3.2025 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.41764,"match_lat":50.066590000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534879","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice B (2.3.2025 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.41779,"match_lat":50.06662,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534899","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : Sokol Vy\u0161ehrad (15.3.2025 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.21673,"match_lat":50.78167,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534917","match_hteam":"BK Sluneta \u00dast\u00ed nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: SLUNETA USK \u00dast\u00ed nad Labem : Sokol Vy\u0161ehrad (16.3.2025 00:00)","match_field":"hala UJEP","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.01374,"match_lat":50.66608,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534935","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BK Lokomotiva Plze\u0148 B (29.3.2025 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.41794,"match_lat":50.06665,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534948","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BK Jiskra Doma\u017elice (30.3.2025 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.41809,"match_lat":50.066680000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3535277","match_hteam":"BK P\u0159\u00edbram 2000","match_detail":"Z\u00e1pas: BK P\u0159\u00edbram 2000 \"B\" : Sokol Vy\u0161ehrad (21.9.2024 00:00)","match_field":"Z\u0160 B\u0159ezov\u00e9 Hory","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":13.99894,"match_lat":49.68543,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3535280","match_hteam":"BK Beroun","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Beroun \"B\" : Sokol Vy\u0161ehrad (22.9.2024 00:00)","match_field":"t\u011blocvi\u010dna Z\u0160 Preislerova","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.05806,"match_lat":49.95864,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3535287","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : Sokol Kutn\u00e1 Hora (5.10.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.418239999999999,"match_lat":50.06671,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3535289","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BK Sadsk\u00e1 o.s. (6.10.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.41839,"match_lat":50.06674,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3535293","match_hteam":"BK Kladno","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Kladno B : Sokol Vy\u0161ehrad (19.10.2024 00:00)","match_field":"Kladensk\u00e1 sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.08643,"match_lat":50.13753,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3535297","match_hteam":"TJ TZ Rakovn\u00edk","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ TZ Rakovn\u00edk : Sokol Vy\u0161ehrad (20.10.2024 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":13.73555,"match_lat":50.10048,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3535300","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B : Sokol Vy\u0161ehrad (9.11.2024 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.90996,"match_lat":50.43426,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3535305","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B (10.11.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.41854,"match_lat":50.066770000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3535410","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BK Beroun \"B\" (23.11.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.41869,"match_lat":50.0668,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3535415","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BK P\u0159\u00edbram 2000 \"B\" (24.11.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.41884,"match_lat":50.06683,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3535416","match_hteam":"BK Sadsk\u00e1","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Sadsk\u00e1 o.s. : Sokol Vy\u0161ehrad (7.12.2024 00:00)","match_field":"Hala Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.98696,"match_lat":50.13637,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3535421","match_hteam":"Sokol Kutn\u00e1 Hora","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Kutn\u00e1 Hora : Sokol Vy\u0161ehrad (8.12.2024 00:00)","match_field":"Sokol Kutn\u00e1 Hora","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":15.27942,"match_lat":49.95261,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3535425","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : TJ TZ Rakovn\u00edk (18.1.2025 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.418989999999999,"match_lat":50.066860000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3535429","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BK Kladno B (19.1.2025 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.41914,"match_lat":50.06689,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3536069","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BK Medv\u011bdi T\u00e1bor B (21.9.2024 00:00)","match_field":"Z\u0160 Plam\u00ednkov\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U17M - kadeti U17","match_lng":14.4356,"match_lat":50.05229,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3536091","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BK Medv\u011bdi T\u00e1bor (22.9.2024 00:00)","match_field":"Z\u0160 Plam\u00ednkov\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U17M - kadeti U17","match_lng":14.43575,"match_lat":50.05232,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3536104","match_hteam":"BC Bene\u0161ov","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Bene\u0161ov : Sokol Vy\u0161ehrad (5.10.2024 00:00)","match_field":"SH Bene\u0161ov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U17M - kadeti U17","match_lng":14.68259,"match_lat":49.783080000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3536227","match_hteam":"BK \u010cesk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: BK \u010cesk\u00fd Brod : Sokol Vy\u0161ehrad (6.10.2024 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U17M - kadeti U17","match_lng":14.85706,"match_lat":50.07416,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3536244","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec (19.10.2024 00:00)","match_field":"Z\u0160 Plam\u00ednkov\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U17M - kadeti U17","match_lng":14.4359,"match_lat":50.05235,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3536271","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BK Sojky Pelh\u0159imov B (20.10.2024 00:00)","match_field":"Z\u0160 Plam\u00ednkov\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U17M - kadeti U17","match_lng":14.436050000000002,"match_lat":50.05238,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3536284","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : Ka\u010de\u0159i (9.11.2024 00:00)","match_field":"Z\u0160 Plam\u00ednkov\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U17M - kadeti U17","match_lng":14.436200000000001,"match_lat":50.05241,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3536428","match_hteam":"BK T\u00e1bor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Medv\u011bdi T\u00e1bor : Sokol Vy\u0161ehrad (30.11.2024 00:00)","match_field":"Hala 7. Z\u0160 Helsinsk\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U17M - kadeti U17","match_lng":14.68868,"match_lat":49.38773,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3536471","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BK \u010cesk\u00fd Brod (14.12.2024 00:00)","match_field":"Z\u0160 Plam\u00ednkov\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U17M - kadeti U17","match_lng":14.436350000000001,"match_lat":50.05244,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3536494","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BC Bene\u0161ov (15.12.2024 00:00)","match_field":"Z\u0160 Plam\u00ednkov\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U17M - kadeti U17","match_lng":14.4365,"match_lat":50.05247,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3536517","match_hteam":"BK Sojky Pelh\u0159imov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Sojky Pelh\u0159imov B : Sokol Vy\u0161ehrad (18.1.2025 00:00)","match_field":"SH Pelh\u0159imov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U17M - kadeti U17","match_lng":15.2252,"match_lat":49.42468,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3536545","match_hteam":"BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec : Sokol Vy\u0161ehrad (19.1.2025 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 SH J.Hradec II-mal\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U17M - kadeti U17","match_lng":15.0068,"match_lat":49.14602,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3532775","match_hteam":"BA Sparta","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Sparta Praha : Sokol Vy\u0161ehrad (28.9.2024 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U19M - junio\u0159i U19","match_lng":0,"match_lat":0,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3532793","match_hteam":"BK Sluneta \u00dast\u00ed nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: SLUNETA \u00dast\u00ed nad Labem B : Sokol Vy\u0161ehrad (12.10.2024 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U19M - junio\u0159i U19","match_lng":0.00015,"match_lat":3.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3532810","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B : Sokol Vy\u0161ehrad (13.10.2024 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U19M - junio\u0159i U19","match_lng":0.0003,"match_lat":6.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3532824","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (2.11.2024 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U19M - junio\u0159i U19","match_lng":0.00045,"match_lat":9.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3532839","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BA 2006\u00b4 Roudnice n.L. (3.11.2024 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U19M - junio\u0159i U19","match_lng":0.0006,"match_lat":0.00012,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3532861","match_hteam":"TJ Slovan Varnsdorf","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Slovan Varnsdorf : Sokol Vy\u0161ehrad (17.11.2024 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U19M - junio\u0159i U19","match_lng":0.0007499999999999999,"match_lat":0.00015000000000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3532875","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BA Sparta Praha (7.12.2024 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U19M - junio\u0159i U19","match_lng":0.0009,"match_lat":0.00018,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3532908","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B (11.1.2025 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U19M - junio\u0159i U19","match_lng":0.00105,"match_lat":0.00021,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3532925","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : SLUNETA \u00dast\u00ed nad Labem B (12.1.2025 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U19M - junio\u0159i U19","match_lng":0.0012,"match_lat":0.00024,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3532933","match_hteam":"BA 2006 Roudnice nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: BA 2006\u00b4 Roudnice n.L. : Sokol Vy\u0161ehrad (25.1.2025 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U19M - junio\u0159i U19","match_lng":0.0013499999999999999,"match_lat":0.00027,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3532948","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : Sokol Vy\u0161ehrad (26.1.2025 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U19M - junio\u0159i U19","match_lng":0.0014999999999999998,"match_lat":0.00030000000000000003,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3532955","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : TJ Slovan Varnsdorf (15.2.2025 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U19M - junio\u0159i U19","match_lng":0.0016499999999999998,"match_lat":0.00033,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3532971","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BA LYNX Liberecko (16.2.2025 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U19M - junio\u0159i U19","match_lng":0.0018,"match_lat":0.00036,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3541775","match_hteam":"Prague Tigers","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Nehvizdy : Sokol Vy\u0161ehrad (29.9.2024 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U15M - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":0.00195,"match_lat":0.00039,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3541787","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : Basket Pod\u011bbrady (12.10.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U15M - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.41929,"match_lat":50.06692,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3541810","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BC Kol\u00edn (13.10.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U15M - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.41944,"match_lat":50.06695,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3541853","match_hteam":"TJ EM\u011a M\u011bln\u00edk","match_detail":"Z\u00e1pas: BK R&J EBC M\u011bln\u00edk : Sokol Vy\u0161ehrad (3.11.2024 00:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna I\u0160ST","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U15M - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.48178,"match_lat":50.3539,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3541867","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : Ji\u017en\u00ed Supi B (16.11.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U15M - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.41959,"match_lat":50.06698,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3541890","match_hteam":"Ji\u017en\u00ed supi","match_detail":"Z\u00e1pas: Ji\u017en\u00ed Supi B : Sokol Vy\u0161ehrad (17.11.2024 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U15M - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":0.0021,"match_lat":0.00042,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3541908","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : Sokol Nehvizdy (7.12.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U15M - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.41974,"match_lat":50.06701,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3542029","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : Ka\u010de\u0159i (8.12.2024 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U15M - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.41989,"match_lat":50.06704,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3542055","match_hteam":"BC Kol\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Kol\u00edn : Sokol Vy\u0161ehrad (11.1.2025 00:00)","match_field":"SOU Spoj\u016f Kol\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U15M - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":15.20065,"match_lat":50.02367,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3542078","match_hteam":"Basket Pod\u011bbrady","match_detail":"Z\u00e1pas: Basket Pod\u011bbrady : Sokol Vy\u0161ehrad (12.1.2025 00:00)","match_field":"Hala Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U15M - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.98711,"match_lat":50.1364,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3542091","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : BK R&J EBC M\u011bln\u00edk (25.1.2025 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga U15M - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.42004,"match_lat":50.06707,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""}]
[{"center_lat":50.0662,"center_lng":14.41569}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad

Rašínovo nábřeží 65/24, Praha - Vyšehrad
slaboch@basketvysehrad.cz
734322393

Chceš začít hrát basketbal?

Pro všechny zájemce o basketbal ve městě Praha Vyšehrad. Sportovní klub Sokol Vyšehrad nabízí možnost vstoupit do klubu.

slaboch@basketvysehrad.cz

Basketbal na Vyšehradě!

Historie basketbalového družstva Sokol Vyšehrad začíná založením v roce 1942, tehdy ještě jako oddílu košíkové SK Podolí. Po skončení druhé světové války se oddíl přestěhoval do tělocvičny Sokola Vyšehrad pod Vyšehradskou skálou, kde sídlí dodnes.

Vyrazte podpořit basketbalový klub Sokol Vyšehrad na jeho domácí utkání do Výtoň Arény.

@sokolvysehrad
#sokolvysehrad




Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024