Administrace Sportovní akce

BK Armex Děčín

ARMEX SPORTCENTRUM

Nejbližší domácí zápasy
BK Armex Děčín

Kooperativa NBL - muži

ERA Basketball Nymburk

8.10.2022
ARMEX Sportcentrum
Maroldova 1279/2, Děčín I
Kooperativa NBL - muži

SK Slavia Praha

19.10.2022
ARMEX Sportcentrum
Maroldova 1279/2, Děčín I
Kooperativa NBL - muži

NH Ostrava

30.10.2022
ARMEX Sportcentrum
Maroldova 1279/2, Děčín I

Rozpis zápasů
BK Armex Děčín

  • 19 soutěžíBK Armex Děčín
    • 21 zápasůKooperativa NBL - muži
      • 2.10.2022 18:00SLUNETA Ústí nad Labem : BK ARMEX Děčín
      • 5.10.2022 18:00BK ARMEX Děčín : BK KVIS Pardubice
      • 8.10.2022 18:00BK ARMEX Děčín : ERA Basketball Nymburk
      • 15.10.2022 17:45BC GEOSAN Kolín : BK ARMEX Děčín
      • 19.10.2022 18:00BK ARMEX Děčín : SK Slavia Praha
      • 22.10.2022 17:00Královští Sokoli : BK ARMEX Děčín
      • 30.10.2022 18:00BK ARMEX Děčín : NH Ostrava
      • 2.11.2022 17:00USK Praha : BK ARMEX Děčín
      • 19.11.2022 18:00BK ARMEX Děčín : BASKET Brno
      • 23.11.2022 18:00ERA Basketball Nymburk : BK ARMEX Děčín
      • 26.11.2022 18:00BK REDSTONE Olomoucko : BK ARMEX Děčín
      • 3.12.2022 18:00BK ARMEX Děčín : BK Opava
      • 10.12.2022 18:00BK ARMEX Děčín : SLUNETA Ústí nad Labem
      • 28.12.2022 18:00BK ARMEX Děčín : BC GEOSAN Kolín
      • 4.1.2023 18:30SK Slavia Praha : BK ARMEX Děčín
      • 7.1.2023 18:00BK ARMEX Děčín : Královští Sokoli
      • 14.1.2023 17:30NH Ostrava : BK ARMEX Děčín
      • 18.1.2023 18:00BK ARMEX Děčín : USK Praha
      • 21.1.2023 18:00BASKET Brno : BK ARMEX Děčín
      • 28.1.2023 18:00BK ARMEX Děčín : BK REDSTONE Olomoucko
      • 4.2.2023 18:00BK Opava : BK ARMEX Děčín
    • 1 zápasČeský pohár - muži
      • 28.10.2022 00:00Sokol Pražský : Válečníci Děčín
    • 19 zápasů2. liga - muži
      • 8.10.2022 17:00TJ Tesla Pardubice : Válečníci Děčín
      • 9.10.2022 10:00Kolínsko-kutnohorský BK : Válečníci Děčín
      • 22.10.2022 00:00Válečníci Děčín : BK Brandýs nad Labem
      • 23.10.2022 00:00Válečníci Děčín : Slavoj BK Litoměřice B
      • 13.11.2022 00:00Sokol Vyšehrad : Válečníci Děčín
      • 26.11.2022 00:00Válečníci Děčín : BK NAPOS Vysoká n. L.
      • 27.11.2022 00:00Válečníci Děčín : BVK Holice
      • 10.12.2022 00:00Válečníci Děčín : SLUNETA USK Ústí nad Labem
      • 11.12.2022 00:00SLUNETA USK Ústí nad Labem : Válečníci Děčín
      • 7.1.2023 00:00Sokol Žižkov : Válečníci Děčín
      • 8.1.2023 00:00Sokol Pražský : Válečníci Děčín
      • 21.1.2023 00:00Válečníci Děčín : Kolínsko-kutnohorský BK
      • 22.1.2023 00:00Válečníci Děčín : TJ Tesla Pardubice
      • 11.2.2023 00:00Slavoj BK Litoměřice B : Válečníci Děčín
      • 12.2.2023 00:00BK Brandýs nad Labem : Válečníci Děčín
      • 4.3.2023 00:00Válečníci Děčín : Sokol Vyšehrad
      • 5.3.2023 00:00Válečníci Děčín : CZ.ACADEMY
      • 18.3.2023 00:00BVK Holice : Válečníci Děčín
      • 19.3.2023 11:00BK NAPOS Vysoká n. L. : Válečníci Děčín
    • 27 zápasůmuži - Oblastní přebor - Muži
      • 14.10.2022 00:00BK Děčín Křešice : BK Česká Lípa
      • 14.10.2022 20:00BK Děčín Křešice : BA Louny
      • 21.10.2022 00:00BA Louny : BK Děčín Křešice
      • 21.10.2022 19:30Skřivánci Ústí n.L. : BK Děčín Křešice
      • 4.11.2022 00:00BK Děčín Křešice : ASK Lovosice
      • 4.11.2022 20:00BK Děčín Křešice : ASK Lovosice
      • 11.11.2022 00:00BK Baník Most B : BK Děčín Křešice
      • 11.11.2022 19:30BK Česká Lípa : BK Děčín Křešice
      • 25.11.2022 00:00BK Děčín Křešice : BK Levharti Chomutov
      • 25.11.2022 20:00BK Děčín Křešice : BA 2006´ Roudnice n.L.
      • 2.12.2022 00:00BA 2006´ Roudnice n.L. : BK Děčín Křešice
      • 2.12.2022 00:00BK Baník Most B : BK Děčín Křešice
      • 16.12.2022 20:00BK Děčín Křešice : BK Děčín seniorka
      • 6.1.2023 00:00BK Děčín Křešice : BK Děčín seniorka
      • 6.1.2023 20:00BA Louny : BK Děčín Křešice
      • 13.1.2023 00:00BK Děčín Křešice : Skřivánci Ústí n.L.
      • 13.1.2023 20:00BK Děčín Křešice : Skřivánci Ústí n.L.
      • 27.1.2023 00:00BK Česká Lípa : BK Děčín Křešice
      • 27.1.2023 00:00ASK Lovosice : BK Děčín Křešice
      • 3.2.2023 00:00BK Děčín Křešice : BA Louny
      • 3.2.2023 20:00BK Děčín Křešice : BK Česká Lípa
      • 17.2.2023 00:00ASK Lovosice : BK Děčín Křešice
      • 17.2.2023 00:00BA 2006´ Roudnice n.L. : BK Děčín Křešice
      • 24.2.2023 00:00BK Děčín Křešice : BK Baník Most B
      • 24.2.2023 20:00BK Děčín Křešice : BK Baník Most B
      • 10.3.2023 00:00BK Levharti Chomutov : BK Děčín Křešice
      • 17.3.2023 00:00BK Děčín Křešice : BA 2006´ Roudnice n.L.
    • 6 zápasůOblastní soutěž žen - ženy
      • 22.10.2022 00:00BA Louny : Válečnice Děčín
      • 11.11.2022 19:30Válečnice Děčín : BK Teplice
      • 26.11.2022 00:00Levhartice Chomutov "C" : Válečnice Děčín
      • 10.2.2023 19:30Válečnice Děčín : BA Louny
      • 25.2.2023 00:00BK Teplice : Válečnice Děčín
      • 10.3.2023 19:30Válečnice Děčín : Levhartice Chomutov "C"
    • 15 zápasůnadregionální liga - juniorky U19
      • 2.10.2022 11:00BC Kolín : Válečnice Děčín
      • 15.10.2022 00:00TJ Lokomotiva Liberec : Válečnice Děčín
      • 5.11.2022 00:00BC Slaný : Válečnice Děčín
      • 19.11.2022 00:00Válečnice Děčín : BC Kolín
      • 20.11.2022 00:00Válečnice Děčín : SKB Česká Třebová
      • 11.12.2022 00:00Válečnice Děčín : TJ Lokomotiva Liberec
      • 14.1.2023 00:00Válečnice Děčín : BC Benešov U19G
      • 15.1.2023 00:00Válečnice Děčín : BC Slaný
      • 28.1.2023 14:30SKB Česká Třebová : Válečnice Děčín
      • 29.1.2023 00:00BC Kolín : Válečnice Děčín
      • 18.2.2023 00:00TJ Lokomotiva Liberec : Válečnice Děčín
      • 25.3.2023 00:00BC Slaný : Válečnice Děčín
      • 15.4.2023 00:00Válečnice Děčín : BC Kolín
      • 16.4.2023 00:00Válečnice Děčín : SKB Česká Třebová
      • 30.4.2023 00:00Válečnice Děčín : TJ Lokomotiva Liberec
    • 10 zápasůcelostátní liga - junioři U19
      • 2.10.2022 13:00BK Levharti Chomutov : Válečníci Děčín
      • 15.10.2022 00:00Sokol Vyšehrad : Válečníci Děčín
      • 16.10.2022 00:00Tygři Praha B : Válečníci Děčín
      • 5.11.2022 00:00Válečníci Děčín : BK Klatovy
      • 6.11.2022 00:00Válečníci Děčín : BK Jiskra Domažlice
      • 17.11.2022 00:00Válečníci Děčín : SLUNETA Ústí nad Labem
      • 19.11.2022 00:00Válečníci Děčín : BK Levharti Chomutov
      • 20.11.2022 00:00Válečníci Děčín : BA Sparta Praha
      • 3.12.2022 00:00Válečníci Děčín : Tygři Praha B
      • 4.12.2022 00:00Válečníci Děčín : Sokol Vyšehrad
    • 11 zápasůnadregionální liga - junioři U19
      • 15.10.2022 00:00BA Tygři Louny : Válečníci Děčín B
      • 5.11.2022 00:00Válečníci Děčín B : ŠSK Slaný
      • 19.11.2022 00:00BK Kladno : Válečníci Děčín B
      • 9.12.2022 19:30Válečníci Děčín B : BA 2006´ Roudnice n.L.
      • 14.1.2023 00:00BK Sokolov : Válečníci Děčín B
      • 28.1.2023 00:00Válečníci Děčín B : BK Mariánské Lázně
      • 18.2.2023 00:00TJ Thermia Karlovy Vary : Válečníci Děčín B
      • 11.3.2023 00:00Válečníci Děčín B : BA Tygři Louny
      • 25.3.2023 00:00ŠSK Slaný : Válečníci Děčín B
      • 15.4.2023 00:00Válečníci Děčín B : BK Kladno
      • 29.4.2023 00:00BA 2006´ Roudnice n.L. : Válečníci Děčín B
    • 11 zápasůextraliga - kadeti U17
      • 8.10.2022 16:00Sokol Písek Sršni : Válečníci Děčín
      • 22.10.2022 00:00Válečníci Děčín : USK Praha
      • 23.10.2022 00:00Válečníci Děčín : Tygři Praha
      • 12.11.2022 00:00Válečníci Děčín : Sokol Pražský
      • 13.11.2022 00:00Sokol Pražský : Válečníci Děčín
      • 26.11.2022 00:00Válečníci Děčín : BK Lokomotiva Plzeň
      • 27.11.2022 00:00Válečníci Děčín : BA Grizzlies Plzeň
      • 10.12.2022 00:00Válečníci Děčín : GBA Lions Jindřichův Hradec
      • 11.12.2022 00:00Válečníci Děčín : Sokol Písek Sršni
      • 7.1.2023 00:00Tygři Praha : Válečníci Děčín
      • 8.1.2023 00:00USK Praha : Válečníci Děčín
    • 10 zápasůnadregionální liga - kadeti U17
      • 19.10.2022 18:00BK Teplice : Válečníci Děčín B
      • 22.10.2022 00:00BA Tygři Louny B : Válečníci Děčín B
      • 12.11.2022 00:00Válečníci Děčín B : BA LYNX Liberec
      • 13.11.2022 00:00Válečníci Děčín B : TJ Slovan Varnsdorf
      • 26.11.2022 00:00SLUNETA Ústí nad Labem B : Válečníci Děčín B
      • 10.12.2022 00:00Válečníci Děčín B : BK Teplice
      • 11.12.2022 00:00Válečníci Děčín B : BA 2006´Roudnice n. L. B
      • 8.1.2023 00:00Válečníci Děčín B : BA Tygři Louny B
      • 21.1.2023 00:00TJ Slovan Varnsdorf : Válečníci Děčín B
      • 22.1.2023 00:00BA LYNX Liberec : Válečníci Děčín B
    • 10 zápasůžákovská liga - žáci U15
      • 2.10.2022 09:00BA Tygři Louny : Válečníci Děčín
      • 15.10.2022 00:00Sokol Vyšehrad : Válečníci Děčín
      • 16.10.2022 00:00Tygři Praha : Válečníci Děčín
      • 5.11.2022 00:00Válečníci Děčín : BK Brandýs nad Labem
      • 6.11.2022 00:00Válečníci Děčín : BA LYNX Liberec
      • 17.11.2022 00:00Válečníci Děčín : SLUNETA Ústí nad Labem
      • 19.11.2022 00:00Válečníci Děčín : BA Tygři Louny
      • 20.11.2022 00:00Válečníci Děčín : Slavoj BK Litoměřice
      • 3.12.2022 00:00Válečníci Děčín : Tygři Praha
      • 4.12.2022 00:00Válečníci Děčín : Sokol Vyšehrad
    • 5 zápasůžákovská liga - mladší žákyně U14
      • 5.10.2022 18:00Válečnice Děčín : SLUNETA Ústí nad Labem
      • 22.10.2022 12:00Basket Slovanka : Válečnice Děčín
      • 12.11.2022 00:00Válečnice Děčín : BK Brandýs nad Labem
      • 13.11.2022 00:00Válečnice Děčín : ŠBK Parker-Hannifin Sadská
      • 4.12.2022 00:00SLUNETA Ústí nad Labem : Válečnice Děčín
    • 10 zápasůžákovská liga - mladší žáci U14
      • 8.10.2022 09:00BA Sparta Praha : Válečníci Děčín
      • 9.10.2022 13:00TJ Sokol Kbely : Válečníci Děčín
      • 22.10.2022 00:00SLUNETA Ústí nad Labem : Válečníci Děčín
      • 23.10.2022 00:00Válečníci Děčín : SLUNETA Ústí nad Labem
      • 12.11.2022 00:00Tygři Praha : Válečníci Děčín
      • 13.11.2022 00:00Tygři Praha B : Válečníci Děčín
      • 26.11.2022 00:00Slavoj BK Litoměřice : Válečníci Děčín
      • 27.11.2022 00:00BA 2006´Roudnice nad Labem : Válečníci Děčín
      • 10.12.2022 00:00Válečníci Děčín : TJ Sokol Kbely
      • 11.12.2022 00:00Válečníci Děčín : BA Sparta Praha
    • 20 zápasůmladší minižákyně U12, otevřená soutěž - mladší minižákyně U12
      • 8.10.2022 09:00SLUNETA Ústí n.L. : Válečnice Děčín
      • 8.10.2022 11:30SLUNETA Ústí n.L. : Válečnice Děčín
      • 12.11.2022 00:00Válečnice Děčín : BA Tygřice Louny
      • 12.11.2022 00:00Válečnice Děčín : BA Tygřice Louny
      • 3.12.2022 00:00ASK Lovosice : Válečnice Děčín
      • 3.12.2022 00:00ASK Lovosice : Válečnice Děčín
      • 17.12.2022 00:00Válečnice Děčín : BK Lvice Litoměřice
      • 17.12.2022 00:00Válečnice Děčín : BK Lvice Litoměřice
      • 7.1.2023 00:00Levhartice Chomutov : Válečnice Děčín
      • 7.1.2023 00:00Levhartice Chomutov : Válečnice Děčín
      • 21.1.2023 00:00BK Teplice : Válečnice Děčín
      • 21.1.2023 00:00BK Teplice : Válečnice Děčín
      • 4.2.2023 00:00Válečnice Děčín : SLUNETA Ústí n.L.
      • 4.2.2023 00:00Válečnice Děčín : SLUNETA Ústí n.L.
      • 11.3.2023 00:00BA Tygřice Louny : Válečnice Děčín
      • 11.3.2023 00:00BA Tygřice Louny : Válečnice Děčín
      • 1.4.2023 00:00Válečnice Děčín : ASK Lovosice
      • 1.4.2023 00:00Válečnice Děčín : ASK Lovosice
      • 6.5.2023 00:00Válečnice Děčín : Levhartice Chomutov
      • 6.5.2023 00:00Válečnice Děčín : Levhartice Chomutov
    • 2 zápasynejmladší minižactvo U11, přípravná část - nejmladší minižactvo U11
      • 15.10.2022 00:00BK Levharti Chomutov : Válečnice Děčín
      • 15.10.2022 00:00Válečnice Děčín : BK Teplice
    • 4 zápasymladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A - mladší minižáci U12
      • 8.10.2022 11:00BA LYNX Liberec : Válečníci Děčín
      • 8.10.2022 13:00Válečníci Děčín : TJ Slovan Varnsdorf
      • 22.10.2022 00:00TJ Slovan Varnsdorf : Válečníci Děčín
      • 22.10.2022 00:00Válečníci Děčín : BA LYNX Liberec
    • 4 zápasymladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. B - mladší minižáci U12
      • 8.10.2022 11:15BK Teplice : Válečníci Děčín B
      • 8.10.2022 13:00Válečníci Děčín B : SLUNETA Ústí n.L.
      • 22.10.2022 00:00Válečníci Děčín B : SLUNETA Ústí n.L.
      • 22.10.2022 00:00BK Teplice : Válečníci Děčín B
    • 16 zápasůstarší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - Starší minižákyně U13
      • 15.10.2022 11:00Válečnice Děčín : BK Lvice Litoměřice
      • 15.10.2022 13:00Válečnice Děčín : BK Lvice Litoměřice
      • 5.11.2022 00:00BK Levhartice Chomutov : Válečnice Děčín
      • 5.11.2022 00:00BK Levhartice Chomutov : Válečnice Děčín
      • 20.11.2022 15:00Válečnice Děčín : TJ Sokol Kladno
      • 20.11.2022 17:00Válečnice Děčín : TJ Sokol Kladno
      • 10.12.2022 00:00BA LYNX Liberec : Válečnice Děčín
      • 10.12.2022 00:00BA LYNX Liberec : Válečnice Děčín
      • 15.1.2023 00:00TJ Slovan Varnsdorf : Válečnice Děčín
      • 15.1.2023 00:00TJ Slovan Varnsdorf : Válečnice Děčín
      • 18.2.2023 00:00Válečnice Děčín : BK Levhartice Chomutov
      • 18.2.2023 00:00Válečnice Děčín : BK Levhartice Chomutov
      • 4.3.2023 00:00TJ Sokol Kladno : Válečnice Děčín
      • 4.3.2023 00:00TJ Sokol Kladno : Válečnice Děčín
      • 18.3.2023 00:00Válečnice Děčín : BA LYNX Liberec
      • 18.3.2023 00:00Válečnice Děčín : BA LYNX Liberec
    • 12 zápasůstarší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A - starší minižáci U13
      • 15.10.2022 15:00Válečníci Děčín : TJ Slovan Varnsdorf
      • 15.10.2022 17:00Válečníci Děčín : TJ Slovan Varnsdorf
      • 5.11.2022 00:00BA 2006´ Roudnice n.L. : Válečníci Děčín
      • 5.11.2022 00:00BA 2006´ Roudnice n.L. : Válečníci Děčín
      • 3.12.2022 00:00Slavoj BK Litoměřice : Válečníci Děčín
      • 3.12.2022 00:00Slavoj BK Litoměřice : Válečníci Děčín
      • 17.12.2022 00:00Válečníci Děčín : BA LYNX Liberec
      • 17.12.2022 00:00Válečníci Děčín : BA LYNX Liberec
      • 14.1.2023 00:00TJ Slovan Varnsdorf : Válečníci Děčín
      • 14.1.2023 00:00TJ Slovan Varnsdorf : Válečníci Děčín
      • 4.2.2023 00:00Válečníci Děčín : BA 2006´ Roudnice n.L.
      • 4.2.2023 00:00Válečníci Děčín : BA 2006´ Roudnice n.L.
[{"match_id":"specMatchZap1161944","match_hteam":"BK Sluneta \u00dast\u00ed nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: SLUNETA \u00dast\u00ed nad Labem : BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn (2.10.2022 18:00)","match_field":"Sportcentrum SLUNETA","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":14.01285,"match_lat":50.66532,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161950","match_hteam":"BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn : BK KVIS Pardubice (5.10.2022 18:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":14.21673,"match_lat":50.78167,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161955","match_hteam":"BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn : ERA Basketball Nymburk (8.10.2022 18:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":14.21688,"match_lat":50.7817,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161962","match_hteam":"BC GEOSAN Kol\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC GEOSAN Kol\u00edn : BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn (15.10.2022 17:45)","match_field":"SOU Spoj\u016f Kol\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":15.20065,"match_lat":50.02367,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161968","match_hteam":"BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn : SK Slavia Praha (19.10.2022 18:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":14.21703,"match_lat":50.781729999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161970","match_hteam":"Kingspan Kr\u00e1lov\u0161t\u00ed sokoli","match_detail":"Z\u00e1pas: Kr\u00e1lov\u0161t\u00ed Sokoli : BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn (22.10.2022 17:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala T\u0159ebe\u0161","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":15.83849,"match_lat":50.19017,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161979","match_hteam":"BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn : NH Ostrava (30.10.2022 18:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":14.21718,"match_lat":50.78176,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161986","match_hteam":"USK Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: USK Praha : BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn (2.11.2022 17:00)","match_field":"SH Folimanka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":14.43184,"match_lat":50.06698,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161991","match_hteam":"BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn : BASKET Brno (19.11.2022 18:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":14.21733,"match_lat":50.78179,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1162019","match_hteam":"Basketball Nymburk","match_detail":"Z\u00e1pas: ERA Basketball Nymburk : BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn (23.11.2022 18:00)","match_field":"Sportovn\u00ed centrum \u010cUS Nymburk","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":15.05931,"match_lat":50.17803,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161995","match_hteam":"BK Olomoucko","match_detail":"Z\u00e1pas: BK REDSTONE Olomoucko : BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn (26.11.2022 18:00)","match_field":"SH Gymn\u00e1zia Olomouc","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":17.23644,"match_lat":49.5788,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1162003","match_hteam":"BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn : BK Opava (3.12.2022 18:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":14.21748,"match_lat":50.781819999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1162009","match_hteam":"BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn : SLUNETA \u00dast\u00ed nad Labem (10.12.2022 18:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":14.21763,"match_lat":50.78185,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1162026","match_hteam":"BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn : BC GEOSAN Kol\u00edn (28.12.2022 18:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":14.21778,"match_lat":50.78188,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1162030","match_hteam":"SK Slavia Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Slavia Praha : BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn (4.1.2023 18:30)","match_field":"Hala Slavie Eden","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":14.47971,"match_lat":50.0688,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1162043","match_hteam":"BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn : Kr\u00e1lov\u0161t\u00ed Sokoli (7.1.2023 18:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":14.21793,"match_lat":50.781909999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1162050","match_hteam":"BK NH Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: NH Ostrava : BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn (14.1.2023 17:30)","match_field":"SH Ostrava-Tatran","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":18.28019,"match_lat":49.83368,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1162055","match_hteam":"BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn : USK Praha (18.1.2023 18:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":14.21808,"match_lat":50.78194,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1162059","match_hteam":"Basket Brno","match_detail":"Z\u00e1pas: BASKET Brno : BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn (21.1.2023 18:00)","match_field":"STAREZ AR\u00c9NA VODOVA (Velk\u00e1 hala)","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":16.58396,"match_lat":49.22697,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1162068","match_hteam":"BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn : BK REDSTONE Olomoucko (28.1.2023 18:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":14.21823,"match_lat":50.78197,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1162073","match_hteam":"BK Opava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Opava : BK ARMEX D\u011b\u010d\u00edn (4.2.2023 18:00)","match_field":"V\u00edce\u00fa\u010delov\u00e1 hala Opava","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kooperativa NBL - mu\u017ei","match_lng":17.88351,"match_lat":49.94932,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1288088","match_hteam":"TJ Sokol Pra\u017esk\u00fd","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Pra\u017esk\u00fd : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (28.10.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u010cesk\u00fd poh\u00e1r - mu\u017ei","match_lng":0,"match_lat":0,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158390","match_hteam":"TJ Tesla Pardubice","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Tesla Pardubice : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (8.10.2022 17:00)","match_field":"SH Z\u0160 Stud\u00e1nka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":15.80085,"match_lat":50.03535,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158409","match_hteam":"BC Kol\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: Kol\u00ednsko-kutnohorsk\u00fd BK : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (9.10.2022 10:00)","match_field":"SOU Spoj\u016f Kol\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":15.2008,"match_lat":50.023700000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158426","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BK Brand\u00fds nad Labem (22.10.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.21838,"match_lat":50.782,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158444","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice B (23.10.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.21853,"match_lat":50.78203,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158483","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (13.11.2022 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.41569,"match_lat":50.0662,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158496","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BK NAPOS Vysok\u00e1 n. L. (26.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.21868,"match_lat":50.78206,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158514","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BVK Holice (27.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.21883,"match_lat":50.78209,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158534","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : SLUNETA USK \u00dast\u00ed nad Labem (10.12.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.21898,"match_lat":50.78212,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158552","match_hteam":"BK Sluneta \u00dast\u00ed nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: SLUNETA USK \u00dast\u00ed nad Labem : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (11.12.2022 00:00)","match_field":"hala UJEP","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.01374,"match_lat":50.66608,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158568","match_hteam":"Sokol \u017di\u017ekov","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol \u017di\u017ekov : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (7.1.2023 00:00)","match_field":"SH Folimanka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.431989999999999,"match_lat":50.06701,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158590","match_hteam":"TJ Sokol Pra\u017esk\u00fd","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Pra\u017esk\u00fd : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (8.1.2023 00:00)","match_field":"Sokol pra\u017esk\u00fd","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.42849,"match_lat":50.07708,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158607","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : Kol\u00ednsko-kutnohorsk\u00fd BK (21.1.2023 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.21913,"match_lat":50.78215,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158624","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : TJ Tesla Pardubice (22.1.2023 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.21928,"match_lat":50.78218,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158642","match_hteam":"Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice","match_detail":"Z\u00e1pas: Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice B : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (11.2.2023 00:00)","match_field":"Hala 6. Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.14385,"match_lat":50.53732,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158660","match_hteam":"BK Brand\u00fds nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Brand\u00fds nad Labem : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (12.2.2023 00:00)","match_field":"Z\u0160 Na V\u00fdslun\u00ed","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.65504,"match_lat":50.18934,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158681","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : Sokol Vy\u0161ehrad (4.3.2023 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.219430000000001,"match_lat":50.78221,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158698","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : CZ.ACADEMY (5.3.2023 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.21958,"match_lat":50.78224,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158712","match_hteam":"BVK Holice","match_detail":"Z\u00e1pas: BVK Holice : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (18.3.2023 00:00)","match_field":"SH Holubova ul.","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":15.98927,"match_lat":50.07246,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158730","match_hteam":"BK NAPOS Vysok\u00e1 nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: BK NAPOS Vysok\u00e1 n. L. : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (19.3.2023 11:00)","match_field":"SH Vysok\u00e1 nad Labem","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":15.81469,"match_lat":50.15547,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161788","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice : BK \u010cesk\u00e1 L\u00edpa (14.10.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.00015,"match_lat":3.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1222541","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice : BA Louny (14.10.2022 20:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala K\u0159e\u0161ice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":14.20987,"match_lat":50.7601,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161791","match_hteam":"BA Louny","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Louny : BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice (21.10.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.0003,"match_lat":6.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1222545","match_hteam":"\u0160SK Z\u0160 \u00dast\u00ed nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: Sk\u0159iv\u00e1nci \u00dast\u00ed n.L. : BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice (21.10.2022 19:30)","match_field":"SP\u0160 spoj\u016f ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":14.04849,"match_lat":50.67246,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161795","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice : ASK Lovosice (4.11.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.00045,"match_lat":9.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1222552","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice : ASK Lovosice (4.11.2022 20:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala K\u0159e\u0161ice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":14.21002,"match_lat":50.760130000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161800","match_hteam":"BK Ban\u00edk Most","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Ban\u00edk Most B : BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice (11.11.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.0006,"match_lat":0.00012,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1222553","match_hteam":"BK \u010cesk\u00e1 L\u00edpa","match_detail":"Z\u00e1pas: BK \u010cesk\u00e1 L\u00edpa : BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice (11.11.2022 19:30)","match_field":"Z\u0160 Slovanka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":14.52709,"match_lat":50.68984,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161803","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice : BK Levharti Chomutov (25.11.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.0007499999999999999,"match_lat":0.00015000000000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1222557","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice : BA 2006\u00b4 Roudnice n.L. (25.11.2022 20:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala K\u0159e\u0161ice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":14.21017,"match_lat":50.76016,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161809","match_hteam":"BA 2006 Roudnice nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: BA 2006\u00b4 Roudnice n.L. : BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice (2.12.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.0009,"match_lat":0.00018,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1222561","match_hteam":"BK Ban\u00edk Most","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Ban\u00edk Most B : BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice (2.12.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.00105,"match_lat":0.00021,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1222565","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice : BK D\u011b\u010d\u00edn seniorka (16.12.2022 20:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.0012,"match_lat":0.00024,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161817","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice : BK D\u011b\u010d\u00edn seniorka (6.1.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.0013499999999999999,"match_lat":0.00027,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1222572","match_hteam":"BA Louny","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Louny : BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice (6.1.2023 20:00)","match_field":"Hala Z\u0160 P\u0159emyslovc\u016f","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":13.79147,"match_lat":50.35563,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161818","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice : Sk\u0159iv\u00e1nci \u00dast\u00ed n.L. (13.1.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.0014999999999999998,"match_lat":0.00030000000000000003,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1222573","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice : Sk\u0159iv\u00e1nci \u00dast\u00ed n.L. (13.1.2023 20:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala K\u0159e\u0161ice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":14.210320000000001,"match_lat":50.76019,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161824","match_hteam":"BK \u010cesk\u00e1 L\u00edpa","match_detail":"Z\u00e1pas: BK \u010cesk\u00e1 L\u00edpa : BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice (27.1.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.0016499999999999998,"match_lat":0.00033,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1222577","match_hteam":"ASK Lovosice","match_detail":"Z\u00e1pas: ASK Lovosice : BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice (27.1.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.0018,"match_lat":0.00036,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161827","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice : BA Louny (3.2.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.00195,"match_lat":0.00039,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1222581","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice : BK \u010cesk\u00e1 L\u00edpa (3.2.2023 20:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala K\u0159e\u0161ice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":14.21047,"match_lat":50.760220000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161831","match_hteam":"ASK Lovosice","match_detail":"Z\u00e1pas: ASK Lovosice : BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice (17.2.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.0021,"match_lat":0.00042,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1222586","match_hteam":"BA 2006 Roudnice nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: BA 2006\u00b4 Roudnice n.L. : BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice (17.2.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.00225,"match_lat":0.00045,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161837","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice : BK Ban\u00edk Most B (24.2.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.0024,"match_lat":0.00048,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1222589","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice : BK Ban\u00edk Most B (24.2.2023 20:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.0025499999999999997,"match_lat":0.00051,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161838","match_hteam":"BK Chomutov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Levharti Chomutov : BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice (10.3.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.0026999999999999997,"match_lat":0.00054,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161845","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK D\u011b\u010d\u00edn K\u0159e\u0161ice : BA 2006\u00b4 Roudnice n.L. (17.3.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mu\u017ei - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - Mu\u017ei","match_lng":0.0028499999999999997,"match_lat":0.00057,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1162724","match_hteam":"BA Louny","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Louny : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (22.10.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e \u017een - \u017eeny","match_lng":0.0029999999999999996,"match_lat":0.0006000000000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1162726","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BK Teplice (11.11.2022 19:30)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e \u017een - \u017eeny","match_lng":14.21973,"match_lat":50.78227,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1162729","match_hteam":"BK Chomutov","match_detail":"Z\u00e1pas: Levhartice Chomutov \"C\" : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (26.11.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e \u017een - \u017eeny","match_lng":0.0031499999999999996,"match_lat":0.00063,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1162734","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BA Louny (10.2.2023 19:30)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e \u017een - \u017eeny","match_lng":14.21988,"match_lat":50.7823,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1162736","match_hteam":"BK Teplice","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Teplice : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (25.2.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e \u017een - \u017eeny","match_lng":0.0032999999999999995,"match_lat":0.00066,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1162739","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : Levhartice Chomutov \"C\" (10.3.2023 19:30)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e \u017een - \u017eeny","match_lng":14.22003,"match_lat":50.78233,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157395","match_hteam":"BC Kol\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Kol\u00edn : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (2.10.2022 11:00)","match_field":"SOU Spoj\u016f Kol\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - juniorky U19","match_lng":15.200949999999999,"match_lat":50.02373,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157397","match_hteam":"TJ Lokomotiva Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Lokomotiva Liberec : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (15.10.2022 00:00)","match_field":"Hala TJ Lokomotiva","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - juniorky U19","match_lng":15.06433,"match_lat":50.76867,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157403","match_hteam":"BC Slan\u00fd","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Slan\u00fd : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (5.11.2022 00:00)","match_field":"V\u00edce\u00fa\u010delov\u00e1 sportovn\u00ed hala ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - juniorky U19","match_lng":14.06892,"match_lat":50.22578,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157407","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BC Kol\u00edn (19.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - juniorky U19","match_lng":14.220180000000001,"match_lat":50.78236,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157410","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : SKB \u010cesk\u00e1 T\u0159ebov\u00e1 (20.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - juniorky U19","match_lng":14.22033,"match_lat":50.78239,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157415","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : TJ Lokomotiva Liberec (11.12.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - juniorky U19","match_lng":14.22048,"match_lat":50.782419999999995,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157417","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BC Bene\u0161ov U19G (14.1.2023 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - juniorky U19","match_lng":14.22063,"match_lat":50.78245,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157420","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BC Slan\u00fd (15.1.2023 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - juniorky U19","match_lng":14.22078,"match_lat":50.78248,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157423","match_hteam":"SKB \u010cesk\u00e1 T\u0159ebov\u00e1","match_detail":"Z\u00e1pas: SKB \u010cesk\u00e1 T\u0159ebov\u00e1 : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (28.1.2023 14:30)","match_field":"hala VO\u0160 a S\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - juniorky U19","match_lng":16.4473,"match_lat":49.90766,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157424","match_hteam":"BC Kol\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Kol\u00edn : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (29.1.2023 00:00)","match_field":"SOU Spoj\u016f Kol\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - juniorky U19","match_lng":15.2011,"match_lat":50.02376,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157426","match_hteam":"TJ Lokomotiva Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Lokomotiva Liberec : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (18.2.2023 00:00)","match_field":"Hala TJ Lokomotiva","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - juniorky U19","match_lng":15.06448,"match_lat":50.7687,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157432","match_hteam":"BC Slan\u00fd","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Slan\u00fd : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (25.3.2023 00:00)","match_field":"V\u00edce\u00fa\u010delov\u00e1 sportovn\u00ed hala ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - juniorky U19","match_lng":14.06907,"match_lat":50.22581,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157436","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BC Kol\u00edn (15.4.2023 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - juniorky U19","match_lng":14.220930000000001,"match_lat":50.782509999999995,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157439","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : SKB \u010cesk\u00e1 T\u0159ebov\u00e1 (16.4.2023 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - juniorky U19","match_lng":14.22108,"match_lat":50.78254,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157445","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : TJ Lokomotiva Liberec (30.4.2023 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - juniorky U19","match_lng":14.22123,"match_lat":50.78257,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156079","match_hteam":"BK Chomutov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Levharti Chomutov : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (2.10.2022 13:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 sportovn\u00ed hala - mal\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":0.0034499999999999995,"match_lat":0.00069,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156190","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (15.10.2022 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":14.41584,"match_lat":50.066230000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156178","match_hteam":"B\u0160 Tyg\u0159i Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: Tyg\u0159i Praha B : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (16.10.2022 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Jene\u010d ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":14.21533,"match_lat":50.09045,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156117","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BK Klatovy (5.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":14.22138,"match_lat":50.782599999999995,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156130","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BK Jiskra Doma\u017elice (6.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":14.22153,"match_lat":50.78263,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156141","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : SLUNETA \u00dast\u00ed nad Labem (17.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":14.22168,"match_lat":50.78266,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156151","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BK Levharti Chomutov (19.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":14.22183,"match_lat":50.782689999999995,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156166","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BA Sparta Praha (20.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":14.22198,"match_lat":50.78272,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156106","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : Tyg\u0159i Praha B (3.12.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":14.22213,"match_lat":50.78275,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156094","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : Sokol Vy\u0161ehrad (4.12.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":14.22228,"match_lat":50.782779999999995,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1154623","match_hteam":"BA Louny","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Tyg\u0159i Louny : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B (15.10.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":0.0036,"match_lat":0.00072,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1154641","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B : \u0160SK Slan\u00fd (5.11.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":0.00375,"match_lat":0.00075,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1154663","match_hteam":"BK Kladno","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Kladno : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B (19.11.2022 00:00)","match_field":"Hala 5. Z\u0160 Kladno","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":14.077,"match_lat":50.13853,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1154679","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B : BA 2006\u00b4 Roudnice n.L. (9.12.2022 19:30)","match_field":"Sportovn\u00ed hala K\u0159e\u0161ice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":14.21062,"match_lat":50.76025,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1154702","match_hteam":"BK Sokolov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Sokolov : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B (14.1.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":0.0039,"match_lat":0.00078,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1154719","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B : BK Mari\u00e1nsk\u00e9 L\u00e1zn\u011b (28.1.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":0.00405,"match_lat":0.0008100000000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1154739","match_hteam":"TJ Thermia Karlovy Vary","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Thermia Karlovy Vary : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B (18.2.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":0.0042,"match_lat":0.00084,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1154758","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B : BA Tyg\u0159i Louny (11.3.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":0.00435,"match_lat":0.00087,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1154778","match_hteam":"\u0160SK Slan\u00fd","match_detail":"Z\u00e1pas: \u0160SK Slan\u00fd : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B (25.3.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":0.0045,"match_lat":0.0009,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1154789","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B : BK Kladno (15.4.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":0.00465,"match_lat":0.00093,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1154798","match_hteam":"BA 2006 Roudnice nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: BA 2006\u00b4 Roudnice n.L. : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B (29.4.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":0.0048,"match_lat":0.00096,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158758","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (8.10.2022 16:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.15002,"match_lat":49.30998,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158776","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : USK Praha (22.10.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.22243,"match_lat":50.78281,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158784","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : Tyg\u0159i Praha (23.10.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.22258,"match_lat":50.78284,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158792","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : Sokol Pra\u017esk\u00fd (12.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.22273,"match_lat":50.782869999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158800","match_hteam":"TJ Sokol Pra\u017esk\u00fd","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Pra\u017esk\u00fd : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (13.11.2022 00:00)","match_field":"Sokol pra\u017esk\u00fd","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.42864,"match_lat":50.077110000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158809","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BK Lokomotiva Plze\u0148 (26.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.22288,"match_lat":50.7829,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158816","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BA Grizzlies Plze\u0148 (27.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.22303,"match_lat":50.78293,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158823","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : GBA Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec (10.12.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.22318,"match_lat":50.782959999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158830","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (11.12.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.22333,"match_lat":50.78299,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158840","match_hteam":"B\u0160 Tyg\u0159i Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: Tyg\u0159i Praha : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (7.1.2023 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Jene\u010d ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.21548,"match_lat":50.09048,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1158848","match_hteam":"USK Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: USK Praha : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (8.1.2023 00:00)","match_field":"SH Folimanka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.432139999999999,"match_lat":50.06704,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1159069","match_hteam":"BK Teplice","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Teplice : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B (19.10.2022 18:00)","match_field":"Sokolovna Na Letn\u00e9","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":13.82848,"match_lat":50.63571,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1159076","match_hteam":"BA Louny","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Tyg\u0159i Louny B : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B (22.10.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":0.0049499999999999995,"match_lat":0.00099,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1159104","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B : BA LYNX Liberec (12.11.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":0.0050999999999999995,"match_lat":0.00102,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1159121","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B : TJ Slovan Varnsdorf (13.11.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":0.0052499999999999995,"match_lat":0.00105,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1159132","match_hteam":"BK Sluneta \u00dast\u00ed nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: SLUNETA \u00dast\u00ed nad Labem B : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B (26.11.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":0.005399999999999999,"match_lat":0.00108,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1159156","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B : BK Teplice (10.12.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":0.005549999999999999,"match_lat":0.00111,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1159172","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B : BA 2006\u00b4Roudnice n. L. B (11.12.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":0.005699999999999999,"match_lat":0.00114,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1159200","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B : BA Tyg\u0159i Louny B (8.1.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":0.005849999999999999,"match_lat":0.00117,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1159210","match_hteam":"TJ Slovan Varnsdorf","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Slovan Varnsdorf : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B (21.1.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":0.005999999999999999,"match_lat":0.0012000000000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1159228","match_hteam":"BA Lynx Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: BA LYNX Liberec : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B (22.1.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":0.006149999999999999,"match_lat":0.00123,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156275","match_hteam":"BA Louny","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Tyg\u0159i Louny : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (2.10.2022 09:00)","match_field":"Hala Z\u0160 P\u0159emyslovc\u016f","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":13.79162,"match_lat":50.35566,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156440","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (15.10.2022 00:00)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.415989999999999,"match_lat":50.06626,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156422","match_hteam":"B\u0160 Tyg\u0159i Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: Tyg\u0159i Praha : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (16.10.2022 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Jene\u010d ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.215629999999999,"match_lat":50.090509999999995,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156331","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BK Brand\u00fds nad Labem (5.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.22348,"match_lat":50.78302,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156349","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BA LYNX Liberec (6.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.22363,"match_lat":50.783049999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156367","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : SLUNETA \u00dast\u00ed nad Labem (17.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.22378,"match_lat":50.78308,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156383","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BA Tyg\u0159i Louny (19.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.22393,"match_lat":50.78311,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156402","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice (20.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.22408,"match_lat":50.783139999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156314","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : Tyg\u0159i Praha (3.12.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.22423,"match_lat":50.78317,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1156296","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : Sokol Vy\u0161ehrad (4.12.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.22438,"match_lat":50.7832,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1155233","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : SLUNETA \u00dast\u00ed nad Labem (5.10.2022 18:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala K\u0159e\u0161ice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U14","match_lng":14.21077,"match_lat":50.76028,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1155261","match_hteam":"Basket Slovanka","match_detail":"Z\u00e1pas: Basket Slovanka : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (22.10.2022 12:00)","match_field":"Z\u0160 Hovor\u010dovick\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U14","match_lng":14.44323,"match_lat":50.12819,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1155292","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BK Brand\u00fds nad Labem (12.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U14","match_lng":14.22453,"match_lat":50.783229999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1155306","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : \u0160BK Parker-Hannifin Sadsk\u00e1 (13.11.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U14","match_lng":14.22468,"match_lat":50.78326,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1155337","match_hteam":"BK Sluneta \u00dast\u00ed nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: SLUNETA \u00dast\u00ed nad Labem : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (4.12.2022 00:00)","match_field":"Sportcentrum SLUNETA","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U14","match_lng":14.013,"match_lat":50.665350000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1154915","match_hteam":"BA Sparta","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Sparta Praha : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (8.10.2022 09:00)","match_field":"Hala Kuncova","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.31127,"match_lat":50.04946,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1154936","match_hteam":"TJ Sokol Kbely","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Kbely : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (9.10.2022 13:00)","match_field":"Z\u0160 Albrechtick\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.545,"match_lat":50.13453,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1154956","match_hteam":"BK Sluneta \u00dast\u00ed nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: SLUNETA \u00dast\u00ed nad Labem : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (22.10.2022 00:00)","match_field":"hala UJEP","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.01389,"match_lat":50.66611,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1154978","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : SLUNETA \u00dast\u00ed nad Labem (23.10.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.22483,"match_lat":50.78329,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1155001","match_hteam":"B\u0160 Tyg\u0159i Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: Tyg\u0159i Praha : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (12.11.2022 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Jene\u010d ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.21578,"match_lat":50.09054,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1155023","match_hteam":"B\u0160 Tyg\u0159i Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: Tyg\u0159i Praha B : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (13.11.2022 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Jene\u010d ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.21593,"match_lat":50.09057,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1155045","match_hteam":"Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice","match_detail":"Z\u00e1pas: Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (26.11.2022 00:00)","match_field":"Hala 6. Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.144,"match_lat":50.53735,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1155069","match_hteam":"BA 2006 Roudnice nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: BA 2006\u00b4Roudnice nad Labem : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (27.11.2022 00:00)","match_field":"BK Real","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.26534,"match_lat":50.42887,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1155090","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : TJ Sokol Kbely (10.12.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.22498,"match_lat":50.783319999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1155113","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BA Sparta Praha (11.12.2022 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.22513,"match_lat":50.78335,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161341","match_hteam":"BK Sluneta \u00dast\u00ed nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: SLUNETA \u00dast\u00ed n.L. : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (8.10.2022 09:00)","match_field":"Z\u0160 Pod Parkem","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":14.02903,"match_lat":50.68057,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161342","match_hteam":"BK Sluneta \u00dast\u00ed nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: SLUNETA \u00dast\u00ed n.L. : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (8.10.2022 11:30)","match_field":"Z\u0160 Pod Parkem","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":14.02918,"match_lat":50.680600000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161353","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BA Tyg\u0159ice Louny (12.11.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.006299999999999999,"match_lat":0.00126,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161354","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BA Tyg\u0159ice Louny (12.11.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.006449999999999999,"match_lat":0.0012900000000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161355","match_hteam":"ASK Lovosice","match_detail":"Z\u00e1pas: ASK Lovosice : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (3.12.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.006599999999999999,"match_lat":0.00132,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161356","match_hteam":"ASK Lovosice","match_detail":"Z\u00e1pas: ASK Lovosice : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (3.12.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.006749999999999999,"match_lat":0.00135,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161361","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BK Lvice Litom\u011b\u0159ice (17.12.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.006899999999999999,"match_lat":0.00138,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161366","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BK Lvice Litom\u011b\u0159ice (17.12.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.007049999999999999,"match_lat":0.00141,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161369","match_hteam":"BK Chomutov","match_detail":"Z\u00e1pas: Levhartice Chomutov : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (7.1.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.0072,"match_lat":0.00144,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161370","match_hteam":"BK Chomutov","match_detail":"Z\u00e1pas: Levhartice Chomutov : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (7.1.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.00735,"match_lat":0.00147,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161373","match_hteam":"BK Teplice","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Teplice : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (21.1.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.0075,"match_lat":0.0015,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161374","match_hteam":"BK Teplice","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Teplice : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (21.1.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.00765,"match_lat":0.0015300000000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161383","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : SLUNETA \u00dast\u00ed n.L. (4.2.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.0078,"match_lat":0.00156,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161384","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : SLUNETA \u00dast\u00ed n.L. (4.2.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.007949999999999999,"match_lat":0.00159,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161391","match_hteam":"BA Louny","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Tyg\u0159ice Louny : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (11.3.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.0081,"match_lat":0.0016200000000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161396","match_hteam":"BA Louny","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Tyg\u0159ice Louny : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (11.3.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.008249999999999999,"match_lat":0.00165,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161397","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : ASK Lovosice (1.4.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.0084,"match_lat":0.00168,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161398","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : ASK Lovosice (1.4.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.008549999999999999,"match_lat":0.0017100000000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161411","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : Levhartice Chomutov (6.5.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.0087,"match_lat":0.00174,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1161412","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : Levhartice Chomutov (6.5.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12, otev\u0159en\u00e1 sout\u011b\u017e - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U12","match_lng":0.008849999999999998,"match_lat":0.00177,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1354660","match_hteam":"BK Chomutov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Levharti Chomutov : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (15.10.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11, p\u0159\u00edpravn\u00e1 \u010d\u00e1st - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":0.009,"match_lat":0.0018,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1354661","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BK Teplice (15.10.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11, p\u0159\u00edpravn\u00e1 \u010d\u00e1st - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":0.009149999999999998,"match_lat":0.00183,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1160356","match_hteam":"BA Lynx Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: BA LYNX Liberec : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (8.10.2022 11:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna N\u00e1rodn\u00ed","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. sk. A - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":14.62014,"match_lat":50.91091,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1160357","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : TJ Slovan Varnsdorf (8.10.2022 13:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna N\u00e1rodn\u00ed","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. sk. A - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":14.620289999999999,"match_lat":50.910940000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1160359","match_hteam":"TJ Slovan Varnsdorf","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Slovan Varnsdorf : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (22.10.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. sk. A - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":0.0093,"match_lat":0.00186,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1160360","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BA LYNX Liberec (22.10.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. sk. A - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":0.009449999999999998,"match_lat":0.00189,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1160365","match_hteam":"BK Teplice","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Teplice : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B (8.10.2022 11:15)","match_field":"hala UJEP","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. sk. B - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":14.01404,"match_lat":50.66614,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1160366","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B : SLUNETA \u00dast\u00ed n.L. (8.10.2022 13:00)","match_field":"hala UJEP","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. sk. B - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":14.014190000000001,"match_lat":50.66617,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1160367","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B : SLUNETA \u00dast\u00ed n.L. (22.10.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. sk. B - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":0.0096,"match_lat":0.00192,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1160369","match_hteam":"BK Teplice","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Teplice : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B (22.10.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. sk. B - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":0.00975,"match_lat":0.0019500000000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1163048","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BK Lvice Litom\u011b\u0159ice (15.10.2022 11:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala K\u0159e\u0161ice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st - Star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.21092,"match_lat":50.760310000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1163049","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BK Lvice Litom\u011b\u0159ice (15.10.2022 13:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala K\u0159e\u0161ice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st - Star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.211070000000001,"match_lat":50.76034,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1163052","match_hteam":"BK Chomutov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Levhartice Chomutov : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (5.11.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st - Star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":0.009899999999999999,"match_lat":0.00198,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1163053","match_hteam":"BK Chomutov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Levhartice Chomutov : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (5.11.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st - Star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":0.01005,"match_lat":0.00201,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1163060","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : TJ Sokol Kladno (20.11.2022 15:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st - Star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.22528,"match_lat":50.78338,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1163061","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : TJ Sokol Kladno (20.11.2022 17:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st - Star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.22543,"match_lat":50.783409999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1163068","match_hteam":"BA Lynx Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: BA LYNX Liberec : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (10.12.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st - Star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":0.010199999999999999,"match_lat":0.00204,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1163069","match_hteam":"BA Lynx Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: BA LYNX Liberec : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (10.12.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st - Star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":0.01035,"match_lat":0.0020700000000000002,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1163070","match_hteam":"TJ Slovan Varnsdorf","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Slovan Varnsdorf : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (15.1.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st - Star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":0.010499999999999999,"match_lat":0.0021,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1163071","match_hteam":"TJ Slovan Varnsdorf","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Slovan Varnsdorf : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (15.1.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st - Star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":0.01065,"match_lat":0.00213,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1163084","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BK Levhartice Chomutov (18.2.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st - Star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":0.010799999999999999,"match_lat":0.00216,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1163085","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BK Levhartice Chomutov (18.2.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st - Star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":0.01095,"match_lat":0.00219,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1163090","match_hteam":"TJ Sokol Kladno","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Kladno : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (4.3.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st - Star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":0.011099999999999999,"match_lat":0.00222,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1163091","match_hteam":"TJ Sokol Kladno","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Kladno : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (4.3.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st - Star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":0.01125,"match_lat":0.0022500000000000003,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1163098","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BA LYNX Liberec (18.3.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st - Star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":0.011399999999999999,"match_lat":0.00228,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1163099","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : BA LYNX Liberec (18.3.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13, Oblastn\u00ed sout\u011b\u017e, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st - Star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":0.01155,"match_lat":0.00231,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157315","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : TJ Slovan Varnsdorf (15.10.2022 15:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala K\u0159e\u0161ice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13, Oblastn\u00ed p\u0159ebor, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st A - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.21122,"match_lat":50.76037,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157316","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : TJ Slovan Varnsdorf (15.10.2022 17:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala K\u0159e\u0161ice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13, Oblastn\u00ed p\u0159ebor, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st A - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.21137,"match_lat":50.760400000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157321","match_hteam":"BA 2006 Roudnice nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: BA 2006\u00b4 Roudnice n.L. : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (5.11.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13, Oblastn\u00ed p\u0159ebor, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st A - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.011699999999999999,"match_lat":0.00234,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157322","match_hteam":"BA 2006 Roudnice nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: BA 2006\u00b4 Roudnice n.L. : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (5.11.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13, Oblastn\u00ed p\u0159ebor, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st A - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.01185,"match_lat":0.00237,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157329","match_hteam":"Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice","match_detail":"Z\u00e1pas: Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (3.12.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13, Oblastn\u00ed p\u0159ebor, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st A - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.011999999999999999,"match_lat":0.0024000000000000002,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157330","match_hteam":"Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice","match_detail":"Z\u00e1pas: Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (3.12.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13, Oblastn\u00ed p\u0159ebor, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st A - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.01215,"match_lat":0.00243,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157331","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BA LYNX Liberec (17.12.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13, Oblastn\u00ed p\u0159ebor, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st A - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.012299999999999998,"match_lat":0.00246,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157332","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BA LYNX Liberec (17.12.2022 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13, Oblastn\u00ed p\u0159ebor, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st A - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.01245,"match_lat":0.00249,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157335","match_hteam":"TJ Slovan Varnsdorf","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Slovan Varnsdorf : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (14.1.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13, Oblastn\u00ed p\u0159ebor, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st A - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.012599999999999998,"match_lat":0.00252,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157336","match_hteam":"TJ Slovan Varnsdorf","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Slovan Varnsdorf : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn (14.1.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13, Oblastn\u00ed p\u0159ebor, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st A - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.01275,"match_lat":0.00255,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157339","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BA 2006\u00b4 Roudnice n.L. (4.2.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13, Oblastn\u00ed p\u0159ebor, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st A - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.012899999999999998,"match_lat":0.0025800000000000003,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1157342","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn : BA 2006\u00b4 Roudnice n.L. (4.2.2023 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13, Oblastn\u00ed p\u0159ebor, z\u00e1kl. \u010d\u00e1st A - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.013049999999999999,"match_lat":0.00261,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""}]
[{"center_lat":50.78167,"center_lng":14.21673}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Basketbalový klub Děčín

Maroldova 1279/2, Děčín I
info@bkdecin.cz
739477313

Chceš začít hrát basketbal?

Pro všechny zájemce o basketbal ve městě Děčín. Sportovní klub BK Děčín nabízí možnost vstoupit do klubu.

info@bkdecin.cz

Basketbal Děčín!

Zrod děčínského basketbalu spadá do předvánoční doby roku 1945, kdy byl klub Basketbalový klub Děčín založen jako součást děčínského Sokola. V roce 1993 se BK Děčín probojoval do basketbalové nejvyšší soutěže, kde od té doby hraje nepřetržitě až do současnosti.

Přetrvávající problémy s hracími prostory byly vyřešeny přestavbou bývalé "MAROLDOVKY" tak, že dnešní ARMEX SPORTCENTRUM v Maroldově ulici je jedním z nejhezčích sportovních stánků a my doporučujeme zde BK Děčín navštívit.

@BKDecin
#BKDecin




Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 18719 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022