Administrace Sportovní akce

Sokol Písek

Sportovní hala Písek

Nejbližší domácí zápasy
Sokol Písek

1. liga - muži

BK Levharti Chomutov

20.9.2020
Sportovní hala Sokol
Tyršova 395/3, Písek - Budějovické Předměstí
1. liga - muži

Slavoj BK Litoměřice

4.10.2020
Sportovní hala Sokol
Tyršova 395/3, Písek - Budějovické Předměstí
1. liga - muži

USK Praha B

18.10.2020
Sportovní hala Sokol
Tyršova 395/3, Písek - Budějovické Předměstí

Rozpis zápasů
Sokol Písek

  • 13 soutěžíSokol Písek
    • 12 zápasů1. liga - muži
      • 1.11.2020 17:00Sokol Písek Sršni : GBA Sojky Pelhřimov
      • 6.11.2020 20:00SK Slavia Praha : Sokol Písek Sršni
      • 15.11.2020 17:00Sokol Písek Sršni : Sokol Pražský
      • 20.11.2020 19:30BK Levharti Chomutov : Sokol Písek Sršni
      • 29.11.2020 17:00Sokol Písek Sršni : Basketbal Polabí
      • 4.12.2020 19:00Slavoj BK Litoměřice : Sokol Písek Sršni
      • 13.12.2020 17:00Sokol Písek Sršni : BK Lokomotiva Plzeň
      • 18.12.2020 20:00USK Praha B : Sokol Písek Sršni
      • 10.1.2021 17:00Sokol Písek Sršni : Sokol Vyšehrad
      • 17.1.2021 18:00GBA Sojky Pelhřimov : Sokol Písek Sršni
      • 24.1.2021 17:00Sokol Písek Sršni : SK Slavia Praha
      • 29.1.2021 19:30Sokol Pražský : Sokol Písek Sršni
    • 1 zápasČeský pohár - muži
      • 17.11.2020 00:00BK Příbram 2000 : Sokol Písek Sršni
    • 16 zápasů2. liga - muži
      • 7.11.2020 00:00SLUNETA USK Ústí nad Labem : Sokol Písek Sršni B
      • 8.11.2020 00:00Slavoj BK Litoměřice "B" : Sokol Písek Sršni B
      • 21.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni B : BK Klatovy
      • 22.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni B : BK Jiskra Domažlice
      • 5.12.2020 00:00Sokol Písek Sršni B : TJ Sokol Kbely
      • 6.12.2020 00:00Sokol Písek Sršni B : Sokol Žižkov
      • 19.12.2020 00:00Sokol Písek Sršni B : Tigers Basketball České Budějovice
      • 20.12.2020 00:00Tigers Basketball České Budějovice : Sokol Písek Sršni B
      • 16.1.2021 00:00BC Benešov : Sokol Písek Sršni B
      • 17.1.2021 00:00BK Wolves Radotín : Sokol Písek Sršni B
      • 30.1.2021 00:00Sokol Písek Sršni B : BK Příbram 2000
      • 31.1.2021 00:00Sokol Písek Sršni B : SKB Rokycany
      • 13.2.2021 00:00Sokol Písek Sršni B : Slavoj BK Litoměřice "B"
      • 14.2.2021 00:00Sokol Písek Sršni B : SLUNETA USK Ústí nad Labem
      • 6.3.2021 18:00BK Jiskra Domažlice : Sokol Písek Sršni B
      • 7.3.2021 00:00BK Klatovy : Sokol Písek Sršni B
    • 18 zápasů1.třída - muži
      • 3.11.2020 20:45Sokol Vyšehrad C : Sršni D
      • 9.11.2020 00:00Sršni D : Danube Mavericks
      • 16.11.2020 00:00Technika Praha : Sršni D
      • 23.11.2020 00:00Sršni D : Sokol Kbely C
      • 30.11.2020 00:00Slovan Bohnice B : Sršni D
      • 7.12.2020 00:00Sršni D : Sokol Žižkov D
      • 14.12.2020 00:00Kačeři Kunratice A : Sršni D
      • 11.1.2021 00:00Sršni D : VSK Iuridica A
      • 18.1.2021 00:00Sokol Motol B : Sršni D
      • 25.1.2021 00:00Sršni D : BC Loudilové
      • 1.2.2021 00:00Stavební fakulta B : Sršni D
      • 8.2.2021 00:00Sršni D : Sokol Vyšehrad C
      • 15.2.2021 00:00Danube Mavericks : Sršni D
      • 8.3.2021 00:00Sršni D : Technika Praha
      • 15.3.2021 00:00Sokol Kbely C : Sršni D
      • 22.3.2021 00:00Sršni D : Slovan Bohnice B
      • 29.3.2021 00:00Sokol Žižkov D : Sršni D
      • 5.4.2021 00:00Sršni D : Kačeři Kunratice A
    • 9 zápasůJihočeská liga - muži
      • 7.11.2020 00:00BK Pelhřimov : Sokol Písek Sršni C
      • 21.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni C : Spartak Kaplice
      • 4.12.2020 20:00BK Tábor : Sokol Písek Sršni C
      • 15.1.2021 20:00Legends Basketball České Budějovice : Sokol Písek Sršni C
      • 30.1.2021 00:00Sokol Písek Sršni C : BK Lions Jindřichův Hradec
      • 13.2.2021 00:00Tigers Basketball Č. Budějovice C : Sokol Písek Sršni C
      • 6.3.2021 00:00Sokol Písek Sršni C : BK Pelhřimov
      • 20.3.2021 17:00Spartak Kaplice : Sokol Písek Sršni C
      • 9.4.2021 00:00Sokol Písek Sršni C : BK Tábor
    • 16 zápasůextraliga - junioři U19
      • 14.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni : Basket Brno
      • 15.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni : BCM Orli Prostějov
      • 28.11.2020 00:00BA Nymburk : Sokol Písek Sršni
      • 29.11.2020 00:00BK VIVIDBOOKS Pardubice : Sokol Písek Sršni
      • 12.12.2020 00:00Sokol Písek Sršni : GBA Lions Jindřichův Hradec
      • 13.12.2020 00:00GBA Lions Jindřichův Hradec : Sokol Písek Sršni
      • 9.1.2021 00:00BK Snakes Ostrava : Sokol Písek Sršni
      • 10.1.2021 00:00BK NH Ostrava : Sokol Písek Sršni
      • 23.1.2021 00:00Sokol Písek Sršni : Slavoj BK Litoměřice
      • 24.1.2021 00:00Sokol Písek Sršni : USK Praha
      • 6.2.2021 00:00Sokol Písek Sršni : BK Lokomotiva Plzeň
      • 7.2.2021 00:00Sokol Písek Sršni : Sokol Pražský
      • 27.2.2021 12:00BCM Orli Prostějov : Sokol Písek Sršni
      • 28.2.2021 00:00Basket Brno : Sokol Písek Sršni
      • 13.3.2021 00:00Sokol Písek Sršni : BK VIVIDBOOKS Pardubice
      • 14.3.2021 00:00Sokol Písek Sršni : BA Nymburk
    • 16 zápasůextraliga - kadeti U17
      • 7.11.2020 00:00BŠ Tygři Praha : Sokol Písek Sršni
      • 8.11.2020 00:00Sokol Pražský : Sokol Písek Sršni
      • 21.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni : BK VIVIDBOOKS Pardubice
      • 22.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni : BCM Orli Prostějov
      • 5.12.2020 00:00Sokol Písek Sršni : BK Lokomotiva Plzeň
      • 6.12.2020 00:00BK Lokomotiva Plzeň : Sokol Písek Sršni
      • 16.1.2021 00:00Sokol Písek Sršni : BA Nymburk
      • 17.1.2021 00:00Sokol Písek Sršni : USK Praha
      • 30.1.2021 00:00BK Snakes Ostrava : Sokol Písek Sršni
      • 31.1.2021 00:00BK NH Ostrava : Sokol Písek Sršni
      • 13.2.2021 00:00Sokol Písek Sršni : Tygři Brno
      • 14.2.2021 00:00Sokol Písek Sršni : Basket Brno
      • 6.3.2021 00:00Sokol Písek Sršni : Sokol Pražský
      • 7.3.2021 00:00Sokol Písek Sršni : BŠ Tygři Praha
      • 20.3.2021 00:00BCM Orli Prostějov : Sokol Písek Sršni
      • 21.3.2021 00:00BK VIVIDBOOKS Pardubice : Sokol Písek Sršni
    • 7 zápasůnadregionální liga - kadeti U17
      • 7.11.2020 00:00BK Příbram 2000 : Sršni Sokol Písek B
      • 8.11.2020 00:00Sršni Sokol Písek B : BK Příbram 2000
      • 21.11.2020 00:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod : Sršni Sokol Písek B
      • 5.12.2020 00:00Sršni Sokol Písek B : Tigers Basketball České Budějovice
      • 6.12.2020 00:00Sršni Sokol Písek B : BK Lions Jindřichův Hradec B
      • 16.1.2021 00:00Sokol Vyšehrad B : Sršni Sokol Písek B
      • 17.1.2021 00:00BŠ Tygři Praha B : Sršni Sokol Písek B
    • 6 zápasůžákovská liga - žáci U15
      • 14.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni : BK Levharti Chomutov
      • 15.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni : BA Grizzlies Plzeň
      • 28.11.2020 00:00BK Jiskra Domažlice : Sokol Písek Sršni
      • 29.11.2020 00:00BK Lokomotiva Plzeň : Sokol Písek Sršni
      • 12.12.2020 00:00Sokol Písek Sršni : BŠ Tygři Praha
      • 13.12.2020 00:00Sokol Písek Sršni : BA Sparta
    • 13 zápasůžákovská liga - mladší žáci U14
      • 7.11.2020 00:00BK Lokomotiva Plzeň : Sokol Písek Sršni
      • 7.11.2020 00:00BK Beroun : Sokol Písek Sršni B
      • 8.11.2020 00:00BK Beroun : Sokol Písek Sršni
      • 8.11.2020 00:00BK Lokomotiva Plzeň : Sokol Písek Sršni B
      • 17.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni B : Sokol Písek Sršni
      • 21.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni B : BK Jiskra Domažlice
      • 21.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni : BK Klatovy
      • 22.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni : BK Jiskra Domažlice
      • 22.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni B : BK Klatovy
      • 5.12.2020 00:00Jižní supi : Sokol Písek Sršni
      • 5.12.2020 00:00BK Medvědi Tábor : Sokol Písek Sršni B
      • 6.12.2020 00:00BK Medvědi Tábor : Sokol Písek Sršni
      • 6.12.2020 00:00Jižní supi : Sokol Písek Sršni B
    • 16 zápasůOblastní přebor - starší minižactvo U13
      • 14.11.2020 00:00BK Tábor h : Sokol Písek Sršni h
      • 14.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni h : Tigers Basketbal Č. Budějovice m
      • 14.11.2020 00:00BK Lions Jindřichův Hradec m : Sokol Písek Sršni h
      • 14.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni h : Tigers Basketbal Č. Budějovice m
      • 28.11.2020 00:00BK Tábor h : Sokol Písek Sršni h
      • 28.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni h : BK Sojky Pelhřimov h
      • 28.11.2020 00:00BK Lions Jindřichův Hradec m : Sokol Písek Sršni h
      • 28.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni h : BK Strakonice d
      • 12.12.2020 00:00BK Lions Jindřichův Hradec m : Sokol Písek Sršni h
      • 12.12.2020 00:00BK Lions Jindřichův Hradec m : Sokol Písek Sršni h
      • 12.12.2020 00:00Sokol Písek Sršni h : BK Tábor h
      • 12.12.2020 00:00Sokol Písek Sršni h : BK Tábor h
      • 23.1.2021 00:00BK Sojky Pelhřimov h : Sokol Písek Sršni h
      • 23.1.2021 00:00Sokol Písek Sršni h : Tigers Basketbal Č. Budějovice m
      • 23.1.2021 00:00BK Strakonice d : Sokol Písek Sršni h
      • 23.1.2021 00:00Sokol Písek Sršni h : Tigers Basketbal Č. Budějovice m
    • 37 zápasůOblastní přebor - mladší minižactvo U12
      • 31.10.2020 00:00BK Strakonice dívky : Sokol Písek Sršni h B
      • 31.10.2020 00:00Sokol Písek Sršni h B : TJ Jiskra Humpolec
      • 7.11.2020 00:00BK Sojky Pelhřimov h : Sokol Písek Sršni h
      • 7.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni h : TJ Jiskra Humpolec
      • 7.11.2020 00:00BK Lions Jindřichův Hradec m : Sokol Písek Sršni h B
      • 7.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni h B : BK Medvědi Tábor
      • 21.11.2020 00:00BK Sojky Pelhřimov h : Sokol Písek Sršni h
      • 21.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni h : TJ Jiskra Humpolec
      • 21.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni h B : BK Medvědi Tábor
      • 21.11.2020 00:00BK Lions Jindřichův Hradec m : Sokol Písek Sršni h B
      • 5.12.2020 00:00Sokol Písek Sršni h : TJ Jiskra Humpolec
      • 5.12.2020 00:00BK Sojky Pelhřimov h : Sokol Písek Sršni h
      • 5.12.2020 00:00BK Lions Jindřichův Hradec m : Sokol Písek Sršni h B
      • 5.12.2020 00:00Sokol Písek Sršni h B : BK Medvědi Tábor
      • 16.1.2021 00:00BK Strakonice dívky : Sokol Písek Sršni h B
      • 16.1.2021 00:00Sokol Písek Sršni h B : TJ Jiskra Humpolec
      • 30.1.2021 00:00Tigers Basketbal Č. Budějovice m : Sokol Písek Sršni h B
      • 30.1.2021 00:00Sokol Písek Sršni h B : BK Sojky Pelhřimov h
      • 30.1.2021 00:00Sokol Písek Sršni h : BK Strakonice dívky
      • 30.1.2021 00:00BK Medvědi Tábor : Sokol Písek Sršni h
      • 20.2.2021 00:00Tigers Basketbal Č. Budějovice m : Sokol Písek Sršni h B
      • 20.2.2021 00:00Sokol Písek Sršni h B : BK Sojky Pelhřimov h
      • 20.2.2021 00:00BK Medvědi Tábor : Sokol Písek Sršni h
      • 20.2.2021 00:00Sokol Písek Sršni h : BK Strakonice dívky
      • 6.3.2021 00:00Tigers Basketbal Č. Budějovice m : Sokol Písek Sršni h B
      • 6.3.2021 00:00Sokol Písek Sršni h B : BK Sojky Pelhřimov h
      • 6.3.2021 00:00BK Medvědi Tábor : Sokol Písek Sršni h
      • 6.3.2021 00:00Sokol Písek Sršni h : BK Strakonice dívky
      • 20.3.2021 00:00Sokol Písek Sršni h : Sokol Písek Sršni h B
      • 20.3.2021 00:00Sokol Písek Sršni h B : Spartak Kaplice
      • 20.3.2021 00:00Spartak Kaplice : Sokol Písek Sršni h
      • 10.4.2021 00:00Spartak Kaplice : Sokol Písek Sršni h
      • 10.4.2021 00:00Sokol Písek Sršni h : Sokol Písek Sršni h B
      • 10.4.2021 00:00Sokol Písek Sršni h B : Spartak Kaplice
      • 24.4.2021 00:00Sokol Písek Sršni h B : Spartak Kaplice
      • 24.4.2021 00:00Spartak Kaplice : Sokol Písek Sršni h
      • 24.4.2021 00:00Sokol Písek Sršni h : Sokol Písek Sršni h B
    • 27 zápasůOblastní přebor - nejmladší minižactvo U11
      • 15.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni h : BK Tábor
      • 15.11.2020 00:00BK Sojky Pelhřimov h : Sokol Písek Sršni h
      • 15.11.2020 00:00BK Strakonice d : Sokol Písek Sršni h B
      • 15.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni h B : SKB Strakonice
      • 29.11.2020 00:00Sokol Písek Sršni h : BK Tábor
      • 29.11.2020 00:00BK Sojky Pelhřimov h : Sokol Písek Sršni h
      • 13.12.2020 00:00BK Sojky Pelhřimov h : Sokol Písek Sršni h
      • 13.12.2020 00:00Sokol Písek Sršni h : BK Tábor
      • 13.12.2020 00:00Tigers Basketbal Č. Budějovice mix : Sokol Písek Sršni h B
      • 13.12.2020 00:00Sokol Písek Sršni h B : BK Strakonice d
      • 10.1.2021 00:00Sokol Písek Sršni h B : Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
      • 10.1.2021 00:00SKB Strakonice : Sokol Písek Sršni h B
      • 10.1.2021 00:00BK Lions Jindřichův Hradec m : Sokol Písek Sršni h C
      • 10.1.2021 00:00Sokol Písek Sršni h C : BK Strakonice d B
      • 24.1.2021 00:00Sokol Písek Sršni h C : BK Tábor B
      • 24.1.2021 00:00BK Lions Jindřichův Hradec m : Sokol Písek Sršni h C
      • 28.2.2021 00:00BK Tábor B : Sokol Písek Sršni h C
      • 28.2.2021 00:00Sokol Písek Sršni h C : BK Strakonice d B
      • 14.3.2021 00:00Sokol Písek Sršni h C : BK Strakonice d B
      • 14.3.2021 00:00BK Lions Jindřichův Hradec m : Sokol Písek Sršni h C
      • 28.3.2021 00:00Sokol Písek Sršni h C : BK Tábor B
      • 28.3.2021 00:00BK Lions Jindřichův Hradec m : Sokol Písek Sršni h C
      • 18.4.2021 00:00BK Lions Jindřichův Hradec m : Sokol Písek Sršni h C
      • 1.5.2021 00:00BK Tábor B : Sokol Písek Sršni h C
      • 1.5.2021 00:00Sokol Písek Sršni h C : BK Strakonice d B
      • 2.5.2021 00:00BK Lions Jindřichův Hradec m : Sokol Písek Sršni h C
      • 2.5.2021 00:00Sokol Písek Sršni h C : BK Strakonice d B
[{"match_id":"specMatchZap1684","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : GBA Sojky Pelh\u0159imov (1.11.2020 17:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1. liga - mu\u017ei","match_lng":14.15002,"match_lat":49.30998,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1692","match_hteam":"SK Slavia Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Slavia Praha : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (6.11.2020 20:00)","match_field":"Hala Slavie Eden","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1. liga - mu\u017ei","match_lng":14.47971,"match_lat":50.0688,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1704","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : Sokol Pra\u017esk\u00fd (15.11.2020 17:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1. liga - mu\u017ei","match_lng":14.15017,"match_lat":49.310010000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1712","match_hteam":"BK Chomutov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Levharti Chomutov : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (20.11.2020 19:30)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1. liga - mu\u017ei","match_lng":13.41845,"match_lat":50.46289,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1724","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : Basketbal Polab\u00ed (29.11.2020 17:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1. liga - mu\u017ei","match_lng":14.150319999999999,"match_lat":49.31004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1730","match_hteam":"Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice","match_detail":"Z\u00e1pas: Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (4.12.2020 19:00)","match_field":"Hala 6. Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1. liga - mu\u017ei","match_lng":14.14385,"match_lat":50.53732,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1743","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : BK Lokomotiva Plze\u0148 (13.12.2020 17:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1. liga - mu\u017ei","match_lng":14.15047,"match_lat":49.31007,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1746","match_hteam":"USK Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: USK Praha B : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (18.12.2020 20:00)","match_field":"SH Folimanka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1. liga - mu\u017ei","match_lng":14.43184,"match_lat":50.06698,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1764","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : Sokol Vy\u0161ehrad (10.1.2021 17:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1. liga - mu\u017ei","match_lng":14.15062,"match_lat":49.310100000000006,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1775","match_hteam":"BK Sojky Pelh\u0159imov","match_detail":"Z\u00e1pas: GBA Sojky Pelh\u0159imov : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (17.1.2021 18:00)","match_field":"SH Pelh\u0159imov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1. liga - mu\u017ei","match_lng":15.2252,"match_lat":49.42468,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1784","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : SK Slavia Praha (24.1.2021 17:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1. liga - mu\u017ei","match_lng":14.15077,"match_lat":49.31013,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1791","match_hteam":"TJ Sokol Pra\u017esk\u00fd","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Pra\u017esk\u00fd : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (29.1.2021 19:30)","match_field":"Sokol pra\u017esk\u00fd","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1. liga - mu\u017ei","match_lng":14.42849,"match_lat":50.07708,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap236079","match_hteam":"BK P\u0159\u00edbram 2000","match_detail":"Z\u00e1pas: BK P\u0159\u00edbram 2000 : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (17.11.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 B\u0159ezov\u00e9 Hory","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u010cesk\u00fd poh\u00e1r - mu\u017ei","match_lng":13.99894,"match_lat":49.68543,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2120","match_hteam":"BK Sluneta \u00dast\u00ed nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: SLUNETA USK \u00dast\u00ed nad Labem : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B (7.11.2020 00:00)","match_field":"hala UJEP","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.01374,"match_lat":50.66608,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2139","match_hteam":"Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice","match_detail":"Z\u00e1pas: Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice \"B\" : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B (8.11.2020 00:00)","match_field":"Hala 6. Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.144,"match_lat":50.53735,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2160","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B : BK Klatovy (21.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.15092,"match_lat":49.31016,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2178","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B : BK Jiskra Doma\u017elice (22.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.151069999999999,"match_lat":49.310190000000006,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2193","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B : TJ Sokol Kbely (5.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.15122,"match_lat":49.31022,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2212","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B : Sokol \u017di\u017ekov (6.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.15137,"match_lat":49.31025,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2228","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B : Tigers Basketball \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice (19.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.15152,"match_lat":49.310280000000006,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2248","match_hteam":"BSK \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice","match_detail":"Z\u00e1pas: Tigers Basketball \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B (20.12.2020 00:00)","match_field":"SH Z\u0160 Kubatova","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.46669,"match_lat":48.9808,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2266","match_hteam":"BC Bene\u0161ov","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Bene\u0161ov : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B (16.1.2021 00:00)","match_field":"SH Bene\u0161ov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.68244,"match_lat":49.78305,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2284","match_hteam":"BA Radot\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Wolves Radot\u00edn : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B (17.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala \u010cerno\u0161ice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.32669,"match_lat":49.94619,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2304","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B : BK P\u0159\u00edbram 2000 (30.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.15167,"match_lat":49.31031,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2318","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B : SKB Rokycany (31.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.151819999999999,"match_lat":49.310340000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2337","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B : Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice \"B\" (13.2.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.15197,"match_lat":49.310370000000006,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2354","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B : SLUNETA USK \u00dast\u00ed nad Labem (14.2.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.15212,"match_lat":49.3104,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2389","match_hteam":"Basketbal Jiskra Doma\u017elice","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Jiskra Doma\u017elice : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B (6.3.2021 18:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":12.92261,"match_lat":49.44228,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2394","match_hteam":"BK Klatovy","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Klatovy : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B (7.3.2021 00:00)","match_field":"SH BK Klatovy","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":13.28646,"match_lat":49.39785,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap34803","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad C : Sr\u0161ni D (3.11.2020 20:45)","match_field":"Sokolovna Vy\u0161ehrad","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.41569,"match_lat":50.0662,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap34807","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sr\u0161ni D : Danube Mavericks (9.11.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 U Roh\u00e1\u010dov\u00fdch kas\u00e1ren","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.46663,"match_lat":50.07046,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap34813","match_hteam":"Technika Praha ","match_detail":"Z\u00e1pas: Technika Praha : Sr\u0161ni D (16.11.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 Na Dlouh\u00e9m l\u00e1nu","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.36031,"match_lat":50.09544,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap34819","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sr\u0161ni D : Sokol Kbely C (23.11.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 U Roh\u00e1\u010dov\u00fdch kas\u00e1ren","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.46678,"match_lat":50.07049,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap34825","match_hteam":"Slovan Bohnice","match_detail":"Z\u00e1pas: Slovan Bohnice B : Sr\u0161ni D (30.11.2020 00:00)","match_field":"SH TJ Slovan Bohnice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.43349,"match_lat":50.13028,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap34831","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sr\u0161ni D : Sokol \u017di\u017ekov D (7.12.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 U Roh\u00e1\u010dov\u00fdch kas\u00e1ren","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.46693,"match_lat":50.070519999999995,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap34837","match_hteam":"BC DDM P10","match_detail":"Z\u00e1pas: Ka\u010de\u0159i Kunratice A : Sr\u0161ni D (14.12.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 P\u0159ed\u0161koln\u00ed","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.47979,"match_lat":50.01136,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap34843","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sr\u0161ni D : VSK Iuridica A (11.1.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 U Roh\u00e1\u010dov\u00fdch kas\u00e1ren","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.467080000000001,"match_lat":50.07055,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap34849","match_hteam":"Sokol Motol","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Motol B : Sr\u0161ni D (18.1.2021 00:00)","match_field":"Gym. Arabsk\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.35993,"match_lat":50.0998,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap34855","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sr\u0161ni D : BC Loudilov\u00e9 (25.1.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 U Roh\u00e1\u010dov\u00fdch kas\u00e1ren","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.46723,"match_lat":50.07058,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap34865","match_hteam":"Stavebn\u00ed fakulta","match_detail":"Z\u00e1pas: Stavebn\u00ed fakulta B : Sr\u0161ni D (1.2.2021 00:00)","match_field":"hala \u010cVUT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.3912,"match_lat":50.11032,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap34867","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sr\u0161ni D : Sokol Vy\u0161ehrad C (8.2.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 U Roh\u00e1\u010dov\u00fdch kas\u00e1ren","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.46738,"match_lat":50.070609999999995,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap34873","match_hteam":"Danube Mavericks","match_detail":"Z\u00e1pas: Danube Mavericks : Sr\u0161ni D (15.2.2021 00:00)","match_field":"Hala Kr\u00e1lovka, plocha B","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.41632,"match_lat":50.10134,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap34879","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sr\u0161ni D : Technika Praha (8.3.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 U Roh\u00e1\u010dov\u00fdch kas\u00e1ren","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.46753,"match_lat":50.07064,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap34885","match_hteam":"TJ Sokol Kbely","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Kbely C : Sr\u0161ni D (15.3.2021 00:00)","match_field":"hala T\u0159ineck\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.51065,"match_lat":50.13497,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap34891","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sr\u0161ni D : Slovan Bohnice B (22.3.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 U Roh\u00e1\u010dov\u00fdch kas\u00e1ren","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.46768,"match_lat":50.07067,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap34899","match_hteam":"Sokol \u017di\u017ekov","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol \u017di\u017ekov D : Sr\u0161ni D (29.3.2021 00:00)","match_field":"TJ Sokol \u017di\u017ekov I.","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.45586,"match_lat":50.08767,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap35003","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sr\u0161ni D : Ka\u010de\u0159i Kunratice A (5.4.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 U Roh\u00e1\u010dov\u00fdch kas\u00e1ren","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1.t\u0159\u00edda - mu\u017ei","match_lng":14.467830000000001,"match_lat":50.070699999999995,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1585","match_hteam":"BK Sojky Pelh\u0159imov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Pelh\u0159imov : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni C (7.11.2020 00:00)","match_field":"SH Pelh\u0159imov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Jiho\u010desk\u00e1 liga - mu\u017ei","match_lng":15.225349999999999,"match_lat":49.424710000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1587","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni C : Spartak Kaplice (21.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Jiho\u010desk\u00e1 liga - mu\u017ei","match_lng":14.15227,"match_lat":49.310430000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1590","match_hteam":"BK T\u00e1bor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK T\u00e1bor : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni C (4.12.2020 20:00)","match_field":"Hala 7. Z\u0160 Helsinsk\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Jiho\u010desk\u00e1 liga - mu\u017ei","match_lng":14.68868,"match_lat":49.38773,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1596","match_hteam":"BSK \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice","match_detail":"Z\u00e1pas: Legends Basketball \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni C (15.1.2021 20:00)","match_field":"SH Z\u0160 Kubatova","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Jiho\u010desk\u00e1 liga - mu\u017ei","match_lng":14.46684,"match_lat":48.980830000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1599","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni C : BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec (30.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Jiho\u010desk\u00e1 liga - mu\u017ei","match_lng":14.15242,"match_lat":49.310460000000006,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1603","match_hteam":"BSK \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice","match_detail":"Z\u00e1pas: Tigers Basketball \u010c. Bud\u011bjovice C : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni C (13.2.2021 00:00)","match_field":"SH Z\u0160 Kubatova","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Jiho\u010desk\u00e1 liga - mu\u017ei","match_lng":14.46699,"match_lat":48.98086,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1606","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni C : BK Pelh\u0159imov (6.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Jiho\u010desk\u00e1 liga - mu\u017ei","match_lng":14.152569999999999,"match_lat":49.31049,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1608","match_hteam":"TJ Spartak Kaplice","match_detail":"Z\u00e1pas: Spartak Kaplice : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni C (20.3.2021 17:00)","match_field":"Z\u0160 \u0160koln\u00ed","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Jiho\u010desk\u00e1 liga - mu\u017ei","match_lng":14.48493,"match_lat":48.73882,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1611","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni C : BK T\u00e1bor (9.4.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Jiho\u010desk\u00e1 liga - mu\u017ei","match_lng":14.15272,"match_lat":49.310520000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5800","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : Basket Brno (14.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - junio\u0159i U19","match_lng":14.15287,"match_lat":49.310550000000006,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5808","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : BCM Orli Prost\u011bjov (15.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - junio\u0159i U19","match_lng":14.15302,"match_lat":49.31058,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5814","match_hteam":"Basketball Nymburk","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Nymburk : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (28.11.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 Komensk\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - junio\u0159i U19","match_lng":15.04107,"match_lat":50.19118,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5821","match_hteam":"BK Vividbooks Pardubice","match_detail":"Z\u00e1pas: BK VIVIDBOOKS Pardubice : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (29.11.2020 00:00)","match_field":"Hala BK Pardubice, V R\u00e1ji 311","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - junio\u0159i U19","match_lng":15.76773,"match_lat":50.02467,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5822","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : GBA Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec (12.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - junio\u0159i U19","match_lng":14.15317,"match_lat":49.310610000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5828","match_hteam":"Basket Jind\u0159ich\u016fv Hradec","match_detail":"Z\u00e1pas: GBA Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (13.12.2020 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 sportovn\u00ed hala ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - junio\u0159i U19","match_lng":15.0068,"match_lat":49.14602,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5834","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Ostrava : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (9.1.2021 00:00)","match_field":"Hala Sportovn\u00edho Gymn\u00e1zia","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - junio\u0159i U19","match_lng":18.24637,"match_lat":49.79176,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5840","match_hteam":"BK NH Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK NH Ostrava : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (10.1.2021 00:00)","match_field":"SH Ostrava-Tatran","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - junio\u0159i U19","match_lng":18.28019,"match_lat":49.83368,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5784","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice (23.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - junio\u0159i U19","match_lng":14.153319999999999,"match_lat":49.31064000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5776","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : USK Praha (24.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - junio\u0159i U19","match_lng":14.15347,"match_lat":49.31067,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5861","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : BK Lokomotiva Plze\u0148 (6.2.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - junio\u0159i U19","match_lng":14.15362,"match_lat":49.310700000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5866","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : Sokol Pra\u017esk\u00fd (7.2.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - junio\u0159i U19","match_lng":14.15377,"match_lat":49.31073,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5872","match_hteam":"BCM Orli Prost\u011bjov","match_detail":"Z\u00e1pas: BCM Orli Prost\u011bjov : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (27.2.2021 12:00)","match_field":"Sportcentrum DDM 1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - junio\u0159i U19","match_lng":17.10398,"match_lat":49.48475,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5876","match_hteam":"Basket Brno","match_detail":"Z\u00e1pas: Basket Brno : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (28.2.2021 00:00)","match_field":"SH Morenda","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - junio\u0159i U19","match_lng":16.5961,"match_lat":49.18439,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5887","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : BK VIVIDBOOKS Pardubice (13.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - junio\u0159i U19","match_lng":14.15392,"match_lat":49.31076,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5892","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : BA Nymburk (14.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - junio\u0159i U19","match_lng":14.154069999999999,"match_lat":49.310790000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2444","match_hteam":"B\u0160 Tyg\u0159i Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: B\u0160 Tyg\u0159i Praha : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (7.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Jene\u010d ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.21533,"match_lat":50.09045,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2451","match_hteam":"TJ Sokol Pra\u017esk\u00fd","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Pra\u017esk\u00fd : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (8.11.2020 00:00)","match_field":"Sokol pra\u017esk\u00fd","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.42864,"match_lat":50.077110000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2460","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : BK VIVIDBOOKS Pardubice (21.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.15422,"match_lat":49.31082,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2466","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : BCM Orli Prost\u011bjov (22.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.15437,"match_lat":49.31085,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2472","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : BK Lokomotiva Plze\u0148 (5.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.15452,"match_lat":49.310880000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2474","match_hteam":"BK Lokomotiva Plze\u0148","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lokomotiva Plze\u0148 : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (6.12.2020 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":13.39839,"match_lat":49.73802,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2481","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : BA Nymburk (16.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.15467,"match_lat":49.31091,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2488","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : USK Praha (17.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.154819999999999,"match_lat":49.31094,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2494","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Ostrava : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (30.1.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 Dvorsk\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":18.24745,"match_lat":49.78027,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2500","match_hteam":"BK NH Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK NH Ostrava : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (31.1.2021 00:00)","match_field":"Bonver ar\u00e9na","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":18.280340000000002,"match_lat":49.83371,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2509","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : Tyg\u0159i Brno (13.2.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.154969999999999,"match_lat":49.310970000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2514","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : Basket Brno (14.2.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.15512,"match_lat":49.311,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2517","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : Sokol Pra\u017esk\u00fd (6.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.15527,"match_lat":49.31103,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2522","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : B\u0160 Tyg\u0159i Praha (7.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":14.15542,"match_lat":49.311060000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2532","match_hteam":"BCM Orli Prost\u011bjov","match_detail":"Z\u00e1pas: BCM Orli Prost\u011bjov : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (20.3.2021 00:00)","match_field":"N\u00e1rodn\u00ed sportovn\u00ed centrum Prost\u011bjov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":17.09982,"match_lat":49.48064,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2538","match_hteam":"BK Vividbooks Pardubice","match_detail":"Z\u00e1pas: BK VIVIDBOOKS Pardubice : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (21.3.2021 00:00)","match_field":"Hala BK Pardubice, V R\u00e1ji 311","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - extraliga - kadeti U17","match_lng":15.76788,"match_lat":50.0247,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2814","match_hteam":"BK P\u0159\u00edbram 2000","match_detail":"Z\u00e1pas: BK P\u0159\u00edbram 2000 : Sr\u0161ni Sokol P\u00edsek B (7.11.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 B\u0159ezov\u00e9 Hory","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":13.999089999999999,"match_lat":49.68546,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2837","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sr\u0161ni Sokol P\u00edsek B : BK P\u0159\u00edbram 2000 (8.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.155569999999999,"match_lat":49.31109,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2852","match_hteam":"TJ Jiskra Havl\u00ed\u010dk\u016fv Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Jiskra Havl\u00ed\u010dk\u016fv Brod : Sr\u0161ni Sokol P\u00edsek B (21.11.2020 00:00)","match_field":"Kotlina","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":15.58369,"match_lat":49.61097,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2888","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sr\u0161ni Sokol P\u00edsek B : Tigers Basketball \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice (5.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.155719999999999,"match_lat":49.31112,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2912","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sr\u0161ni Sokol P\u00edsek B : BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec B (6.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.15587,"match_lat":49.311150000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2948","match_hteam":"Sokol Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Vy\u0161ehrad B : Sr\u0161ni Sokol P\u00edsek B (16.1.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 Plam\u00ednkov\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.4356,"match_lat":50.05229,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2971","match_hteam":"B\u0160 Tyg\u0159i Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: B\u0160 Tyg\u0159i Praha B : Sr\u0161ni Sokol P\u00edsek B (17.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Jene\u010d ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.21548,"match_lat":50.09048,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap302","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : BK Levharti Chomutov (14.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.15602,"match_lat":49.31118,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap313","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : BA Grizzlies Plze\u0148 (15.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.15617,"match_lat":49.31121,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap325","match_hteam":"Basketbal Jiskra Doma\u017elice","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Jiskra Doma\u017elice : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (28.11.2020 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":12.92276,"match_lat":49.44231,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap337","match_hteam":"BK Lokomotiva Plze\u0148","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lokomotiva Plze\u0148 : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (29.11.2020 00:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna 28. Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":13.41001,"match_lat":49.74508,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap350","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : B\u0160 Tyg\u0159i Praha (12.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.15632,"match_lat":49.311240000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap363","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : BA Sparta (13.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.156469999999999,"match_lat":49.31127,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3249","match_hteam":"BK Lokomotiva Plze\u0148","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lokomotiva Plze\u0148 : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (7.11.2020 00:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna 28. Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":13.41016,"match_lat":49.745110000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3250","match_hteam":"BK Beroun","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Beroun : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B (7.11.2020 00:00)","match_field":"t\u011blocvi\u010dna Z\u0160 Preislerova","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.05806,"match_lat":49.95864,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3270","match_hteam":"BK Beroun","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Beroun : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (8.11.2020 00:00)","match_field":"t\u011blocvi\u010dna Z\u0160 Preislerova","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.058209999999999,"match_lat":49.958670000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3271","match_hteam":"BK Lokomotiva Plze\u0148","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lokomotiva Plze\u0148 : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B (8.11.2020 00:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna 28. Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":13.410309999999999,"match_lat":49.74514,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3290","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (17.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.15662,"match_lat":49.3113,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3312","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B : BK Jiskra Doma\u017elice (21.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.15677,"match_lat":49.311330000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3313","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : BK Klatovy (21.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.15692,"match_lat":49.31136,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3333","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : BK Jiskra Doma\u017elice (22.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.15707,"match_lat":49.31139,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3334","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B : BK Klatovy (22.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.157219999999999,"match_lat":49.311420000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3352","match_hteam":"Ji\u017en\u00ed supi","match_detail":"Z\u00e1pas: Ji\u017en\u00ed supi : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (5.12.2020 00:00)","match_field":"TJ Sokol Petrovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.55926,"match_lat":50.03512,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3353","match_hteam":"BK T\u00e1bor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Medv\u011bdi T\u00e1bor : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B (5.12.2020 00:00)","match_field":"Hala 7. Z\u0160 Helsinsk\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.68883,"match_lat":49.38776,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3373","match_hteam":"BK T\u00e1bor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Medv\u011bdi T\u00e1bor : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni (6.12.2020 00:00)","match_field":"Hala 7. Z\u0160 Helsinsk\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.688979999999999,"match_lat":49.387789999999995,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3374","match_hteam":"Ji\u017en\u00ed supi","match_detail":"Z\u00e1pas: Ji\u017en\u00ed supi : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni B (6.12.2020 00:00)","match_field":"TJ Sokol Petrovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":14.55941,"match_lat":50.03515,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap986","match_hteam":"BK T\u00e1bor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK T\u00e1bor h : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (14.11.2020 00:00)","match_field":"SH Z\u0160 Kubatova","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017eactvo U13","match_lng":14.46714,"match_lat":48.98089,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap987","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : Tigers Basketbal \u010c. Bud\u011bjovice m (14.11.2020 00:00)","match_field":"SH Z\u0160 Kubatova","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017eactvo U13","match_lng":14.46729,"match_lat":48.980920000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap24226","match_hteam":"BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec m : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (14.11.2020 00:00)","match_field":"SH Z\u0160 Kubatova","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017eactvo U13","match_lng":14.46744,"match_lat":48.98095,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap24227","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : Tigers Basketbal \u010c. Bud\u011bjovice m (14.11.2020 00:00)","match_field":"SH Z\u0160 Kubatova","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017eactvo U13","match_lng":14.46759,"match_lat":48.98098,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap993","match_hteam":"BK T\u00e1bor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK T\u00e1bor h : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (28.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017eactvo U13","match_lng":14.15737,"match_lat":49.31145,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap994","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : BK Sojky Pelh\u0159imov h (28.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017eactvo U13","match_lng":14.15752,"match_lat":49.31148,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap24233","match_hteam":"BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec m : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (28.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017eactvo U13","match_lng":14.15767,"match_lat":49.311510000000006,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap24234","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : BK Strakonice d (28.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017eactvo U13","match_lng":14.15782,"match_lat":49.31154,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap999","match_hteam":"BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec m : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (12.12.2020 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 SH J.Hradec II-mal\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017eactvo U13","match_lng":15.00695,"match_lat":49.14605,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1000","match_hteam":"BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec m : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (12.12.2020 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 SH J.Hradec II-mal\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017eactvo U13","match_lng":15.0071,"match_lat":49.14608,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap24239","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : BK T\u00e1bor h (12.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017eactvo U13","match_lng":14.157969999999999,"match_lat":49.31157,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap24240","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : BK T\u00e1bor h (12.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017eactvo U13","match_lng":14.15812,"match_lat":49.311600000000006,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1009","match_hteam":"BK Sojky Pelh\u0159imov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Sojky Pelh\u0159imov h : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (23.1.2021 00:00)","match_field":"SH Pelh\u0159imov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017eactvo U13","match_lng":15.225499999999998,"match_lat":49.42474,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1010","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : Tigers Basketbal \u010c. Bud\u011bjovice m (23.1.2021 00:00)","match_field":"SH Pelh\u0159imov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017eactvo U13","match_lng":15.22565,"match_lat":49.42477,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap24311","match_hteam":"BK Strakonice","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Strakonice d : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (23.1.2021 00:00)","match_field":"STARZ ar\u00e9na","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017eactvo U13","match_lng":13.89558,"match_lat":49.2665,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap24312","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : Tigers Basketbal \u010c. Bud\u011bjovice m (23.1.2021 00:00)","match_field":"STARZ ar\u00e9na","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017eactvo U13","match_lng":13.89573,"match_lat":49.26653,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27016","match_hteam":"BK Strakonice","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Strakonice d\u00edvky : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B (31.10.2020 00:00)","match_field":"SH TJ Jiskra","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":15.35257,"match_lat":49.53725,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27017","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B : TJ Jiskra Humpolec (31.10.2020 00:00)","match_field":"SH TJ Jiskra","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":15.35272,"match_lat":49.53728,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27030","match_hteam":"BK Sojky Pelh\u0159imov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Sojky Pelh\u0159imov h : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (7.11.2020 00:00)","match_field":"SH Pelh\u0159imov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":15.2258,"match_lat":49.424800000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27031","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : TJ Jiskra Humpolec (7.11.2020 00:00)","match_field":"SH Pelh\u0159imov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":15.22595,"match_lat":49.42483,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27034","match_hteam":"BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec m : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B (7.11.2020 00:00)","match_field":"Hala 7. Z\u0160 Helsinsk\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.68913,"match_lat":49.38782,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27035","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B : BK Medv\u011bdi T\u00e1bor (7.11.2020 00:00)","match_field":"Hala 7. Z\u0160 Helsinsk\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.68928,"match_lat":49.38785,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27040","match_hteam":"BK Sojky Pelh\u0159imov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Sojky Pelh\u0159imov h : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (21.11.2020 00:00)","match_field":"SH TJ Jiskra","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":15.35287,"match_lat":49.53731,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27041","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : TJ Jiskra Humpolec (21.11.2020 00:00)","match_field":"SH TJ Jiskra","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":15.35302,"match_lat":49.53734,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27042","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B : BK Medv\u011bdi T\u00e1bor (21.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.15827,"match_lat":49.31163,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27044","match_hteam":"BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec m : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B (21.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.15842,"match_lat":49.31166,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27048","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : TJ Jiskra Humpolec (5.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.15857,"match_lat":49.311690000000006,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27050","match_hteam":"BK Sojky Pelh\u0159imov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Sojky Pelh\u0159imov h : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (5.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.158719999999999,"match_lat":49.31172,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27051","match_hteam":"BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec m : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B (5.12.2020 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 SH J.Hradec II-mal\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":15.00725,"match_lat":49.14611,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27052","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B : BK Medv\u011bdi T\u00e1bor (5.12.2020 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 SH J.Hradec II-mal\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":15.0074,"match_lat":49.14614,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27054","match_hteam":"BK Strakonice","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Strakonice d\u00edvky : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B (16.1.2021 00:00)","match_field":"STARZ ar\u00e9na","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":13.89588,"match_lat":49.26656,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27055","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B : TJ Jiskra Humpolec (16.1.2021 00:00)","match_field":"STARZ ar\u00e9na","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":13.896030000000001,"match_lat":49.26659,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27058","match_hteam":"BSK \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice","match_detail":"Z\u00e1pas: Tigers Basketbal \u010c. Bud\u011bjovice m : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B (30.1.2021 00:00)","match_field":"SH Pelh\u0159imov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":15.226099999999999,"match_lat":49.42486,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27059","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B : BK Sojky Pelh\u0159imov h (30.1.2021 00:00)","match_field":"SH Pelh\u0159imov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":15.226249999999999,"match_lat":49.424890000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27103","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : BK Strakonice d\u00edvky (30.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.15887,"match_lat":49.31175,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27105","match_hteam":"BK T\u00e1bor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Medv\u011bdi T\u00e1bor : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (30.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.15902,"match_lat":49.311780000000006,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27109","match_hteam":"BSK \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice","match_detail":"Z\u00e1pas: Tigers Basketbal \u010c. Bud\u011bjovice m : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B (20.2.2021 00:00)","match_field":"SH Z\u0160 Kubatova","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.46774,"match_lat":48.981010000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27110","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B : BK Sojky Pelh\u0159imov h (20.2.2021 00:00)","match_field":"SH Z\u0160 Kubatova","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.46789,"match_lat":48.98104,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27112","match_hteam":"BK T\u00e1bor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Medv\u011bdi T\u00e1bor : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (20.2.2021 00:00)","match_field":"Hala 7. Z\u0160 Helsinsk\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.68943,"match_lat":49.387879999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27113","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : BK Strakonice d\u00edvky (20.2.2021 00:00)","match_field":"Hala 7. Z\u0160 Helsinsk\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.68958,"match_lat":49.38791,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27119","match_hteam":"BSK \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice","match_detail":"Z\u00e1pas: Tigers Basketbal \u010c. Bud\u011bjovice m : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B (6.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.15917,"match_lat":49.31181,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27120","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B : BK Sojky Pelh\u0159imov h (6.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.15932,"match_lat":49.311840000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27122","match_hteam":"BK T\u00e1bor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Medv\u011bdi T\u00e1bor : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (6.3.2021 00:00)","match_field":"STARZ ar\u00e9na","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":13.896180000000001,"match_lat":49.26662,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27123","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : BK Strakonice d\u00edvky (6.3.2021 00:00)","match_field":"STARZ ar\u00e9na","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":13.89633,"match_lat":49.26665,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27130","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B (20.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.159469999999999,"match_lat":49.311870000000006,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27131","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B : Spartak Kaplice (20.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.15962,"match_lat":49.3119,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27132","match_hteam":"TJ Spartak Kaplice","match_detail":"Z\u00e1pas: Spartak Kaplice : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (20.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.15977,"match_lat":49.311930000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27139","match_hteam":"TJ Spartak Kaplice","match_detail":"Z\u00e1pas: Spartak Kaplice : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (10.4.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 \u0160koln\u00ed","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.48508,"match_lat":48.73885,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27140","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B (10.4.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 \u0160koln\u00ed","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.48523,"match_lat":48.738879999999995,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27141","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B : Spartak Kaplice (10.4.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 \u0160koln\u00ed","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.485380000000001,"match_lat":48.73891,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27148","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B : Spartak Kaplice (24.4.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.15992,"match_lat":49.311960000000006,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27149","match_hteam":"TJ Spartak Kaplice","match_detail":"Z\u00e1pas: Spartak Kaplice : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (24.4.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.16007,"match_lat":49.31199,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap27150","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B (24.4.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U12","match_lng":14.160219999999999,"match_lat":49.312020000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1530","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : BK T\u00e1bor (15.11.2020 00:00)","match_field":"Hala 7. Z\u0160 Helsinsk\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":14.689729999999999,"match_lat":49.38794,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1532","match_hteam":"BK Sojky Pelh\u0159imov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Sojky Pelh\u0159imov h : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (15.11.2020 00:00)","match_field":"Hala 7. Z\u0160 Helsinsk\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":14.68988,"match_lat":49.387969999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1533","match_hteam":"BK Strakonice","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Strakonice d : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B (15.11.2020 00:00)","match_field":"STARZ ar\u00e9na","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":13.89648,"match_lat":49.26668,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1534","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B : SKB Strakonice (15.11.2020 00:00)","match_field":"STARZ ar\u00e9na","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":13.89663,"match_lat":49.26671,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1536","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : BK T\u00e1bor (29.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":14.16037,"match_lat":49.312050000000006,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1538","match_hteam":"BK Sojky Pelh\u0159imov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Sojky Pelh\u0159imov h : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (29.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":14.16052,"match_lat":49.31208,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1542","match_hteam":"BK Sojky Pelh\u0159imov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Sojky Pelh\u0159imov h : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h (13.12.2020 00:00)","match_field":"SH Pelh\u0159imov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":15.2264,"match_lat":49.42492,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1543","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h : BK T\u00e1bor (13.12.2020 00:00)","match_field":"SH Pelh\u0159imov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":15.22655,"match_lat":49.42495,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1545","match_hteam":"BSK \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice","match_detail":"Z\u00e1pas: Tigers Basketbal \u010c. Bud\u011bjovice mix : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B (13.12.2020 00:00)","match_field":"SH Z\u0160 Kubatova","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":14.46804,"match_lat":48.98107,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1546","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B : BK Strakonice d (13.12.2020 00:00)","match_field":"SH Z\u0160 Kubatova","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":14.46819,"match_lat":48.981100000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1548","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B : Tigers Basketbal \u010c. Bud\u011bjovice mix (10.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":14.16067,"match_lat":49.312110000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1550","match_hteam":"SKB Strakonice","match_detail":"Z\u00e1pas: SKB Strakonice : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h B (10.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":14.16082,"match_lat":49.31214000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1552","match_hteam":"BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec m : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h C (10.1.2021 00:00)","match_field":"STARZ ar\u00e9na","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":13.896780000000001,"match_lat":49.26674,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1553","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h C : BK Strakonice d B (10.1.2021 00:00)","match_field":"STARZ ar\u00e9na","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":13.896930000000001,"match_lat":49.26677,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1554","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h C : BK T\u00e1bor B (24.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":14.160969999999999,"match_lat":49.31217,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1556","match_hteam":"BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec m : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h C (24.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":14.16112,"match_lat":49.312200000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1561","match_hteam":"BK T\u00e1bor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK T\u00e1bor B : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h C (28.2.2021 00:00)","match_field":"Hala 7. Z\u0160 Helsinsk\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":14.69003,"match_lat":49.388,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1562","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h C : BK Strakonice d B (28.2.2021 00:00)","match_field":"Hala 7. Z\u0160 Helsinsk\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":14.69018,"match_lat":49.38803,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap91632","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h C : BK Strakonice d B (14.3.2021 00:00)","match_field":"STARZ ar\u00e9na","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":13.89708,"match_lat":49.2668,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap91634","match_hteam":"BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec m : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h C (14.3.2021 00:00)","match_field":"STARZ ar\u00e9na","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":13.89723,"match_lat":49.26683,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap91635","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h C : BK T\u00e1bor B (28.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":14.16127,"match_lat":49.31223,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap91637","match_hteam":"BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec m : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h C (28.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":14.16142,"match_lat":49.31226,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1564","match_hteam":"BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec m : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h C (18.4.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":14.16157,"match_lat":49.312290000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap91641","match_hteam":"BK T\u00e1bor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK T\u00e1bor B : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h C (1.5.2021 00:00)","match_field":"Hala 7. Z\u0160 Helsinsk\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":14.69033,"match_lat":49.388059999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap91642","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h C : BK Strakonice d B (1.5.2021 00:00)","match_field":"Hala 7. Z\u0160 Helsinsk\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":14.690479999999999,"match_lat":49.38809,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1566","match_hteam":"BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Lions Jind\u0159ich\u016fv Hradec m : Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h C (2.5.2021 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 SH J.Hradec II-mal\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":15.00755,"match_lat":49.14617,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1567","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni h C : BK Strakonice d B (2.5.2021 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 SH J.Hradec II-mal\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017eactvo U11","match_lng":15.0077,"match_lat":49.1462,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1624","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : BK Levharti Chomutov (20.9.2020 17:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1. liga - mu\u017ei","match_lng":14.161719999999999,"match_lat":49.31232,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatchZap1644","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : Slavoj BK Litom\u011b\u0159ice (4.10.2020 17:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1. liga - mu\u017ei","match_lng":14.16187,"match_lat":49.31235,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatchZap1663","match_hteam":"Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol P\u00edsek Sr\u0161ni : USK Praha B (18.10.2020 17:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Sokol","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 1. liga - mu\u017ei","match_lng":14.16202,"match_lat":49.312380000000005,"markfn":"poi_basketbal.png"}]
[{"center_lat":49.30998,"center_lng":14.15002}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Tělocvičná jednota Sokol Písek

Tyršova 395/3, Písek - Budějovické Předměstí
srsni.org@seznam.cz
725491125

Chceš začít hrát basketbal?

Pro všechny zájemce o basketbal ve městě Písek. Sportovní klub Sokol Písek nabízí možnost vstoupit do klubu.

srsni.org@seznam.cz

Sportovní akce Písek!

Počátky Sršňů musíme hledat ve školním roce 1995/1996, kdy basketbalový fanatik, začínající učitel Miroslav Janovský dal v rámci 3. ročníku dohromady kluky, které soustředil v jedné třídě a první basketbalové mužstvo Sršňů bylo na světě. Během několika let tito mladíci dosáhli řady basketbalových úspěchů a stali se příkladem mnoha desítkám kluků v Písku, kteří chtěli hrát basketbal jako oni a také se chtěli jmenovat Sršni.

Vyrazte podpořit místní basketbalový klub Sokol Písek na jeho domácí utkání.

@srsnipisek
#srsnipisek

Basketbalové kluby

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2020