Administrace Sportovní akce

TJ Cement Hranice

Pro TJ Cement Hranice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5333200-tj-cement-hranice","club_name":"TJ Cement Hranice","club_place":"","club_addr":"\u017d\u00e1\u010dkova 75301, Hranice","club_lng":17.72441,"club_lat":49.54343,"markfn":"poi-hazena.png"}]
[{"center_lat":49.54343,"center_lng":17.72441}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Cement Hranice, z.s.

Žáčkova 75301, Hranice
hccementhranice@seznam.cz
724521836

Staň se ligovým házenkářem

Házenkářský klub Cement Hranice hledá nové házenkáře. Dejte možnost dětem poznat atraktivní hru s dlouholetou tradicí a úspěchy v nejvyšší národní soutěži.

hccementhranice@seznam.cz

Sport Hranice

Počátky české házené v Čechách začínají v roce 1905. V Hranicích ji nejdříve začaly hrát ženy v roce 1920 jako SK Hranice.

Dívky hrály ve vlastním úboru, který si sami šily. Bílé halenky s námořnickým límcem a mašlí, modrá sukně, na hlavách modrobílé jokejky a trepky na nohou, to byl první dres.

V roce 1957 byl založen klub TJ Tatran Hranice, hrající pod patronátem místní cementárny. V roce 1962 se tým přeorientoval na házenou podle mezinárodních pravidel.

Současný název vznikl v roce 1997, kdy byl vytvořen oddíl TJ Cement Hranice. Od roku 2000 vedení házené v Hranicích úzce spolupracuje s házenkářským oddílem Sokol HC Přerov, kde společně s odchovanci přerovské házené hraje také velká část převážně mladých hranických hráčů. Podpořte místní házenkářský klub TJ Cement Hranice ve sportovní hale Žáčkova, Hranice!

Další sport informace z Olomouce a okolí naleznete na sportmap.cz.

@tj-cement-hranice
#CeskaHazena
Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024